Попереду – півфінали ЧО-2021/22 в зоні “Д” і матчі за вихід в ЕЛІТ-раунд

В Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 в зоні «Д» розпочалася стадія вирішальних матчів. З однієї сторони, стартували ігри плей-оф за участю вісімки найсильніших команд зони (по чотири кращих команди з кожної з двох підгруп) в боротьбі за виявлення чемпіона зони «Д», а з іншої – йде визначення шістки кращих команд зони, що стартують у боротьбі за корону Чемпіона області-2021/22 в ЕЛІТ-раунді.

Відповідно до місць, які команди-учасниці плей-оф посіли у своїх групах, було сформовано чотири пари протистоянь, в яких вирішувалася доля виходу як у півфінал ЧО в зоні «Д», так і попадання в ЕЛІТ-раунд, де зійдуться всі найсильніші команди області:

 

ФК «Іванківці» – ФК «Добринівці»

«Фазенда» Чернівці – «НДЕКЦ МВС» Чернівці

«Вікторія-Моцарелла» Чернівці – «Інстал-ПРО» Чернівці

«Урожай» Чернівці – «РАДЕНТ» Чернівці

 

В будь-якому випадку, будемо відштовхуватися від результатів ¼ фінала ЧО в зоні «Д». Ці матчі відбулися минулої суботи, 29 січня, у звичній для всіх цього сезону локації – на штучному майданчику СОУ «Буковина». Відповідно регламенту змагань, в ЕЛІТ-раунд крокуватимуть усі чотири переможці ¼ фінала плюс переможці двох стикових матчів між командами, що поступилися у чвертьфіналі.

Ледь не подарували Буковині сенсацію сезону «Добринівці». У протистоянні з дворазовим діючим чемпіоном області «Іванківцями» команда вела у рахунку 2:1 і пропустила гол, з якого «Іванківці» зрівняли рахунок у матчі, лише за кілька секунд до кінця матчу.

2:2, і доля протистояння перейшла до серії післяматчевих пенальті, в якій перемогу святкували чинні чемпіони, які й крокують далі в чемпіонаті, а от «Добринівці» цієї суботи спробують попасти до ЕЛІТ-раунду через стиковий матч із «Вікторією-Моцареллою».

«Вікторія» ж, обезкровлена хворобами основних гравців, не змогла відзначитися у воротах суперника бодай одним м’ячем і поступилася у чвертьфіналі «Інстал-ПРО» з рахунком 0:5. Як то кажуть, не зовсім по грі, але футбол є футбол, і правий – той, хто використовує усі свої можливості.

Мінімально, з рахунком 0:1 поступився «Урожаю» в суботу «РАДЕНТ». У цій грі долю матчу могли вирішувати як одні, так і інші, проте свій шанс реалізував саме «Урожай». До речі, саме «Урожай» і «Іванківці» ще не пізнавали гіркоти поразок у нинішньому міні-футбольному сезоні!

«На зубах» просто вигризла свою перемогу «Фазенда». Ця команда вже вміє виривати потрібний результат на грані можливостей, це вона доказала ще в останньому матчі групового етапу проти «РАДЕНТа», а у чвертьфіналі просто зробила це ще раз. Перемога з рахунком 3:2 над «НДЕКЦ МВС» виводить «Фазенду» до півфіналу, і щастя для цієї команди вже недалеко!

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу

Сезон-2021/22. Зона “Д”

1/4 фінала

ФК «Іванківці» – ФК «Добринівці» – 2:2 (пен. 4:2)

«Фазенда» Чернівці – «НДЕКЦ МВС» Чернівці – 3:2

«Вікторія-Моцарелла» Чернівці – «Інстал-ПРО» Чернівці – 0:5

«Урожай» Чернівці – «РАДЕНТ» Чернівці – 1:0

 

У півфіналах зони “Д” в найближчу суботу зустрінуться:

05.02.

10:00 ФК «Іванківці» – «Інстал-ПРО» Чернівці

11:00 «Фазенда» Чернівці – «Урожай» Чернівці

 

У стикових матчах за вихід в ЕЛІТ-раунд цього ж дня зійдуться:

 

12:00 “Вікторія-Моцарелла” Чернівці – ФК “Добринівці”

13:00 “РАДЕНТ” Чернівці – “НДЕКЦ МВС” Чернівці