Президент ФФУ нагородив юних призерів Кубку “Маленького Парижа”

DSC_0109

П’ятиріччя відкриття зручного міні-стадіону в чернівецькому комплексі «Маленький Париж» відсвяткували дитячим турніром з міні-футболу на Кубок «Маленького Парижу», який організатори пообіцяли зробити традиційним. Відбулася ця подія 14 липня і зібрала вона на штучному газоні «Маленького Парижа» чотири дитячі команди: три – з Чернівців і одну – з Герци.

DSC_0116

Буковинські діти продемонстрували доволі непоганий, якісний футбол, який дає нам надію з часом побачити вихованців обласного футболу вже на найвищому рівні. Також порадували й молоді тренери, які змогли підготувати своїх вихованців у літній період на такому рівні.

DSC_0150

Щодо результатів, то володарем Кубку «Маленького Парижу» стала чернівецька «Спарта», яка мінімально, із рахунком 1:0, перемогла у фіналі «Форвард» із Герци. Цікаво, що, окрім самого Кубку і медалей «спартанці» неочікувано здобули й великий тематичний торт від закладу…))) «Бронзові» ж нагороди турніру «заробила» чернівецька «Буковина-1», що перемогла «Буковину-2», проте без нагород не залишилася й четверта команда.

DSC_0123

Але найголовнішим сюрпризом турніру стали почесні гості, які й нагороджували юних буковинських футболістів! Так сталося, що президент Федерації футболу України Андрій Павелко завітав цього дня до Чернівців у рамках розширеного візиту й тому не міг оминути такої нагоди! Також участь у церемонії нагородження приймали перший заступник президента ФФУ Вадим Костюченко і перший радник президента ФФУ, голова ЧОФФ Василь Орлецький.

DSC_0127

Сам же ж пан президент Федерації футболу України відмітив непогані перспективи як юних футболістів – учасників турніру, так і буковинського футболу в цілому і побажав учасникам подальших яскравих перемог на футбольних полях України!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0162