Підготовку до реалізації проєкту «Відкриті уроки футболу» розпочав Координаційний центр УАФ

Координаційний центр Української асоціації футболу розпочав підготовку до реалізації проєкту «Відкриті уроки футболу» для допомоги дітям-переселенцям у Чернівецькій області.

 

27 квітня у Чернівцях відбувся тренінг для місцевих волонтерів «Відкритих уроків футболу» з Чернівецької та Новоселицької громад під патронатом голови обласної асоціації футболу Василя Орлецького.

Регіональні координатори проєкту – члени виконкому АФЧО Сергій Задорожняк, Олександр Плахов і Василь Баланюк.

Семінар проходив у комбінованому форматі за участю національного координатора проєкту від УАФ Євгенія Столітенка, а також за онлайн-участю провідних відомих інструкторів Віктора Твардовського, Сергія Чешейка, Ліани Копилової, Юрія Луценка та Олексія Лазаренка.

Напередодні подібні підготовчі тренінги вже були проведені у Хмельницькій, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Закарпатській та Івано-Франківській областях.

 

Загальна мета проєкту «Відкриті уроки футболу» – сприяти захисту дітей ВПО, дітей без супроводу, дітей-сиріт та інших незахищених дітей, які постраждали від війни та були вимушені переселитися до Західних областей України.

Наразі проєкт реалізовуватиметься у 7 регіонах – Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій і Чернівецькій областях.

На додаток до загальної мети проєкт має три конкретні цілі:

– надати невідкладну гуманітарну допомогу (лікарські, харчові та непродовольчі товари) дітям ВПО та їх родинам);

– надавати психосоціальну підтримку дітям через потужний соціальний інструмент масового футболу, через гру та «відкриті» футбольні заходи, що об’єднуватимуть вказані цільові групи дітей з місцевими дітьми;

– надавати матеріально-технічну та моральну підтримку об’єднаним футболом крос-секторним мережам проєкту в західних регіонах України в їхніх зусиллях допомогти ураженим цільовим групам дітей.