Після трьох турів у чернівецькому футзалі – ті ж лідери, що й минулого року

Напередодні Нового Року у Відкритому Чемпіонаті Чернівців з футзалу-2020/21 в чернівецькому ФОК «Олімпія» відбулися поєдинки третього, останнього у 2020-му році туру змагань. В принципі, певні висновки за підсумками трьох турів вже зробити можна, тим більше, що через вимушений локдаун матчів у найближчий час не буде…

Чемпіонським шляхом і в цьому сезоні продовжують іти минулорічні найсильніші футзальні команди Буковини – «Урожай» і «ТОМ-студіо». «Урожаївці» у звітному турі вщент рознесли новостворений «Маккабі» з рахунком 10:1. Дивно, адже «Маккабі» укомплектовано з досвідчених гравців, які могли б дати бій навіть такому супернику, але поки що команда, на жаль,  незіграна і має три поразки у трьох матчах чемпіонату…

«ТОМ-студіо» впевнено переміг з рахунком 5:2 ФК «Чернівці». Щодо «чернівчан» слід зазначити, що команда грає в авантюрний футзал от уже другий сезон поспіль, але, якщо така тактика спрацьовує проти слабших за складом і досвідом команд, то з таким потужним суперником, як «студійці» авантюрні варіанти не проходять. Тому результат поєдинку – цілком закономірний.

«Чернівецький рятувальник» мінімально переграв «ВНВ-group» з рахунком 7:6. Цікаво, що «рятувальники» в ході матчу впевнено перегравали суперника і довели рахунок до 7:2, але після цього розслабилися, у другому таймі пропустили чотири м’ячі у свої ворота і ледь не втратили перемогу.

Впевнено і солідно перемогли своїх опонентів «Волока» і «ЧОЕК». Якщо у минулому турі обидві команди стартували в чемпіонаті з нічиїх, то вже за тиждень почували себе значно впевненіше. «Волока» була сильнішою за «Vel-Team» 5:1, а от «ЧОЕКу» з рахунком 2:6 поступилася «Арена».

Коли буде проведено наступний тур футзального сезону-2020/21 – наразі невідомо через локдаун, який запроваджується з 8 січня. Тому в чемпіонаті протягом січня передбачається вимушена пауза. Про дату наступного туру ми повідомимо додатково на нашому сайті й на сторінці прес-служби АФЧО у соціальній мережі Facebook, а зараз – ще раз про результати ІІІ-го туру Чемпіонату і надаємо турнірну таблицю станом на сьогоднішній день:

 

«Урожай» – «Маккабі» – 10:1

«Арена» – «ЧОЕК» – 2:6

«Чернівецький рятувальник» – «ВНВ-group» – 7:6

«Vel-Team» – ФК «Волока» – 1:5

«ТОМ-студіо» – ФК «Чернівці» – 5:2

 

  1. «Урожай» – 9(3)
  2. «ТОМ-студіо» – 9(3)
  3. ФК «Волока» – 4 (2)
  4. «ЧОЕК» – 4 (2)
  5. «Vel-Team» – 4 (3)
  6. «Чернівецький рятувальник» – 3 (2)
  7. «ВНВ-group» – 3 (3)
  8. ФК «Чернівці» – 1 (2)
  9. «Арена» – 0 (3)
  10. «Маккабі» – 0 (3)