Після ІІІ-го туру Суперлігу-2022/23 очолюють “Волока” і “Фазенда”

17-18 вересня на футбольних полях Буковини відбулися поєдинки ІІІ-го туру Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів у Суперлізі-2022/23. І після цього туру ситуація в чемпіонаті стала дуже й дуже цікавою та інтригуючою, хоча напередодні початку сезону так і передбачалося.

Вже той факт, що 9 із десяти (!!!) команд-учасниць чемпіонату вже мають у своєму активі бодай одну перемогу, говорить про дуже хорошу спортивну конкуренцію в цьогорічній Суперлізі. Принаймні, такого я не пам’ятаю вже протягом багатьох останніх років в аматорському футболі Буковини.

Чи можемо ми говорити про якісь сенсаційні результати? Не знаю, хоча, з точки зору окремих фахівців і вболівальників, трохи неочікуваною була поразка «Брусниці» у звітному турі від ФК «Бояни». Та й «Магала» навряд чи очікувано програла в домашньому матчі чернівецькій «Фазенді» з великим рахунком…

Але «родзинка» футболу в тому й заключається, що невеликі сюрпризи, сенсації та «нєжданчікі» тільки прикрашають «Короля спорту», і наша нинішня Суперліга зовсім не є виключенням. Тому можна припустити, що таких цікавинок у чемпіонаті-2022/23 буде ще багатенько!

Отже, за підсумками трьох перших турів не втрачали очок лише дві команди – ФК «Волока» і «Фазенда». Волочани розгромили з «непристойним» рахунком глибоцьку ДЮСШ – 12:0, а «Фазенда», як ми вже казали, на виїзді впевнено «розбила» амбіційну «Магалу» з рахунком 1:4. І тому наразі саме «Волока» і «Фазенда» очолюють турнірну таблицю чемпіонату, маючи у своєму активі по 9 очок.

«Бояни» з мінімальним рахунком 1:0 також на виїзді здолали «Брусницю» і наздогнали її в турнірній таблиці. Тепер у верхній частині «турнірки» доволі веселенько і, впевнений, буде ще веселіше, оскільки вже маємо не трійку, а квартет у групі лідерів.

Ще дві команди у звітному турі зробили історію. Як свою, так і для Суперліги. Свої перші історичні перемоги на вищому рівні здобули «Садгора-Чорнівка» і ФК «Луковиця». Садгірці обіграли в домашньому матчі «Кам’янку» 1:0, а «Луко» забила у ворота чернівецької «Волі» три «сухих» м’ячі. То ж вони приєдналися до «Магали», «Волі» і «Кам’янки»: тепер ці п’ять команд мають по три очки.

 

ІІІ тур
Субота, 17 вересня
ФК САДГОРА-ЧОРНІВКА – ФК КАМ‘ЯНКА – 1:0
ФК ВОЛОКА – ДЮСШ М.ГЛИБОКА – 12:0
ФК БРУСНИЦЯ – ФК БОЯНИ – 0:1
Неділя, 18 вересня
ФК ЛУКОВИЦЯ – ФК ВОЛЯ ЧЕРНІВЦІ – 3:0
СФК МАГАЛА – ФК ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 1:4

 

Стан турнірної таблиці після ІІІ-го туру
1. ФК ВОЛОКА – 9 (3) 19:3
2. ФК ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 9 (3) 17:2
3. ФК БОЯНИ – 6 (3) 11:3
4. ФК БРУСНИЦЯ – 6 (2) 5:2
5. ФК МАГАЛА – 3 (3) 7:8
6. ФК ЛУКОВИЦЯ – 3 (3) 4:6
7. ФК САДГОРА-ЧОРНІВКА – 3 (3) 3:5
8. ФК КАМ‘ЯНКА – 3 (3) 3:6
9. ФК ВОЛЯ ЧЕРНІВЦІ – 3 (3) 3:9
10. ДЮСШ М. ГЛИБОКА – 0 (3) 1:29