Після 5-го туру турнірну таблицю Чемпіонату Чернівців з футзалу одноосібно очолив “ТОМ-студіо”

Схоже, закручується інтрига у Відкритому Чемпіонаті Чернівців з футзалу сезону-2020/21. П’ятий тур чемпіонату, ігри якого відбулися у середу, 3 лютого, видався щедрим на голи, несподівані бойові нічиї та переділ лідерських позицій.

Один із лідерів нинішнього чемпіонату і діючий володар «золотого дублю» сезону 2019/20 – чернівецький «Урожай» – у неймовірному, напруженому й навіть «карколомному» матчі зіграв надбойову нічию з «Чернівецьким рятувальником» 5:5 і поступився одноосібним лідерством основному своєму конкуренту – «ТОМ-студіо».

Нещодавно «рятувальники» вибили «Урожай» з розіграшу Кубку області з міні-футболу і тому цього разу «урожаївці» були налаштовані на такий собі своєрідний реванш. Проте «Рятувальник» вкотре довів усім, що зима-2020/21 проходить під знаком саме цієї команди і важливу для себе нічию у звітному поєдинку таки відстояв.

Щодо «ТОМ-студіо», то ця команда впевнено, без зайвих рухів і зусиль подолала черговий бар’єр футзального чемпіонату, здобула вже п’яту поспіль перемогу в нинішньому сезоні і одноосібно очолила турнірну таблицю чемпіонату. А перемогли «студійці» у п’ятому турі «Арену» з рахунком 3:1. Нажаль, симпатична і цікава «Арена» провалює цього року футзальний сезон, маючи на даний момент у своєму пасиві 5 поразок у п’яти матчах…

Навздогін «студійцям» іде «Волока». Команда перемагає вже три матчі поспіль після стартової нічиї і вчергове підтверджує статус фаворита змагань. Поступився волочанам чернівецький «ЧОЕК» з рахунком 1:4 і, таким чином, «Волока» за підсумками чотирьох зіграних матчів продовжує посідати третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату.

Найбільший рахунок у турі було зафіксовано у грі «Vel-team» проти «ВНВ-груп». З цього поєдинку якраз і стартував звітний тур. Якщо спочатку на паркеті точилася вперта боротьба, то після травми воротаря «ВНВ» перевага «велтімівців» стала відчутною. Як результат – рахунок 9:2 на користь «Vel-team» і команда трохи просувається вверх…

Повеселили й водночас порадували вболівальників також і «Маккабі» з ФК «Чернівці». Цим матчем п’ятий тур завершував свою програму. Паркет під цими суперниками «горів» до останніх секунд, вирвати перемогу могли як одні, так і інші, але табло зафіксувало остаточний рахунок у вигляді нічиї 5:5. Що, напевно, таки справедливо, адже жодна з цих команд на поразку в матчі аж ніяк не заслуговувала.

ВНВ-груп – Vel-Team – 2:9
ЧОЕК – ФК Волока – 1:4
Урожай – Чернівецький рятувальник – 5:5
Арена – ТОМ-студіо – 1:3
Маккабі – ФК Чернівці – 5:5
Турнірна таблиця станом на 5.02.21.
1. ТОМ-студіо – 15 (5)
2. Урожай – 13 (5)
3. ФК Волока – 10 (4)
4. Vel-Team – 7 (5)
5. ФК Чернівці – 5 (4)
6. ЧОЕК – 4 (4)
7. Чернівецький рятувальник – 4 (4)
8. Маккабі – 4 (5)
9. ВНВ-груп – 3 (5)
10. Арена – 0 (5)