Пішов з життя гравець “золотої” команди “Динамо” та збірної СРСР Володимир Трошкін

Вчора, 5 липня, на 73-му році пішов з життя знаменитий захисник київського “Динамо”, гравець “золотої” команди “Динамо” та збірної СРСР Володимир Трошкін.
Більшу частину кар’єри Трошкін провів у складі київського “Динамо”. За столичний клуб він провів 272 матчі та забив 27 голів.

Разом з “Динамо” Трошкін став чотириразовим чемпіоном СРСР (1971, 1974, 1975, 1977), володарем Кубка СРСР-1974, Кубка кубків та Суперкубка Європи у 1975-му році.

Зі збірною СРСР динамівець завоював бронзові медалі Олімпіади-1976 та срібло чемпіонату Європи 1972 року. Також Володимир Трошкін захищав кольори єнакіївського “Шахтаря”, київського СКА та “Дніпра”.

Протягом багатьох років саме Володимир Трошкін очолював Асоціацію ветеранського футболу України та зробив чималий внесок у розвиток вітчизняного руху ветеранів футболу.

Асоціація футболу Чернівецької області глибоко сумує з приводу смерті видатного футболіста і фінкціонера та щиро співчуває рідним і близьким Володимира Трошкіна…

“У скорботі схиляємо голови, молимося за упокій душі покійного. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам’ять йому”.