Пішов із життя Зеновій Васильович Волошин…

Сумна звістка прийшла до нас учора… Відійшов у вічність Зеновій Васильович Волошин – людина, яка присвятила своє життя спорту, жила в душі спортом, впродовж багатьох років докладала максимум зусиль до розвитку спорту на Буковині…

Зеновій Васильович плідно і завзято працював на посаді голови обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна», а останні роки свого життя присвятив Школі вищої спортивної майстерності Чернівецької області, де обіймав посаду заступника директора ЧО ШВСМ.

Асоціація футболу Чернівецької області висловлює глибокий сум із приводу смерті Зеновія Волошина, у ці скорботні дні розділяє тугу близьких і рідних Зеновія Васильовича. Світлий, добрий спомин про цю людину назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою в житті громади, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші , ніж смерть! Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне.  Поділяємо біль та горе рідних. Вічна і світла пам’ять про Зеновія Васильовича назавжди лишиться у наших серцях. Нехай земля йому буде пухом!