Розпалилася боротьба за Кубок області з міні-футболу в Зоні “С”

Розпочалися запеклі футбольні баталії за Кубок Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021 у ЗОНІ «С». У п’ятницю, 22 січня, відбувся один поєдинок 1/16 фінала, а вже в суботу команди відіграли матчі наступної стадії – 1/8 фінала. Відповідно, в неділю шанувальники буковинського футболу побачили чвертьфінали і, зазначимо, що усі кубкові матчі були цікавими і напруженими.

В 1/16 фінала чернівецька «Арена» впевнено і солідно перемогла СК «Лідер» з рахунком 5:0, а вже наступного дня «аренівці» були сильнішими за «Аматор» – 5:2. Направду, «Арена» дійсно сподобалася: завзята молода команда, із великим бажанням і своєрідним малюнком гри, хоча й «Аматор», укомплектований досвідченими гравцями, теж виглядав непогано.

А от у чвертьфіналі «Арена» вийшла на «сіяну» команду і вже поступилася у рівному й дуже непростому, напруженому матчі «НДЕКЦ МВС» з рахунком 0:2 і, таким чином, вибула з подальшої боротьби за Кубок області, пропустивши суперника у півфінал.

Два кубкових матчі провела ФК «Брусниця». Спочатку представники колишнього Кіцманського району мінімально перемогли «Весільний світ», який «перемістився» з зони «Б» до зони «С» в боротьбі за Кубок області (2:1), а у чвертьфіналі поступилася діючому володарю Кубку – «Іванківцям» – з рахунком 0:7. «Іванківці» набрали потужний хід як у чемпіонаті, так і в Кубку, і мають непогані шанси на повторення «золотого дублю» вже в нинішньому сезоні.

Драматично склалася доля двох фаворитів цього зимового сезону. «Урожай» і «Вікторія-Моцарелла» припинили свої виступи як у Чемпіонаті області, так і в Кубку-2021, і це, безперечно, говорить про те, що в підготовці цих команд потрібно щось змінювати для того, щоби повернути їх до еліти обласного міні-футболу. Спочатку «Урожай» переміг «вікторіанців» 2:0 в 1/8 фінала (у чемпіонаті ці команди зіграли між собою внічию 1:1), а от у чвертьфіналі «урожаївці» вже поступилися «відкриттю сезону» – «Чернівецькому рятувальнику». Після нульової нічиї в основний час «рятувальники» здобули звитягу по пенальті і вийшли до півфіналу Кубку області.

Нарешті, чернівецький «Vel-Team» переміг на стадії 1/8 фінала новостворений «Ян» з рахунком 5:3, а от у чвертьфінальній битві «ТОМ-студіо» виявився сильнішим за «Vel-Team» і пішов далі. До речі, «студійці» продовжують боротьбу і в Чемпіонаті області.