Розпочався ІІ тур «TOMstudio spring-summer Cup»

На штучному майданчику СОУ «Буковина» в четвер, 20 квітня, стартував ІІ тур Благодійного Турніру з міні-футболу на допомогу ЗСУ «TOMstudio springsummer Cup», який певною мірою можна назвати неофіційним весняно-літнім чемпіонатом Чернівецької області з міні-футболу.

Щоправда, цього разу тур вийшов неповним: учасники зіграли лише три матчі через участь ФК «Урожай-Сітка-Захід» у фінальній частині футзальних змагань – Чемпіонату АФЛУ, адже гравці-«урожаївці» задіяні в цьому турнірі за декілька команд – чернівецькі «Радент» і «НДЕКЦ МВС».

Відкрили програму другого туру таким собі «міжсобойчиком» засновники турніру – «ТОМстудіо» і «ТОМстудіо-2». Обидві команди перемогли у стартовому турі й тому мова йшла про потенційного лідера змагань. Не зважаючи на те, що перша команда «студійців» укомплектована досвідченими й відомими гравцями, а «ТОМстудіо-2» – більше молода команда-надія, гра закінчилася дещо несподівано.

Відкрила рахунок у матчі друга команда, вона ж вела у рахунку 2:1, а потім, на останніх хвилинах відначилася втретє. «ТОМстудіо» усе ж встиг забити один гол у відповідь, але на більше фаворити не спромоглися. 1:3 – і другі «студійці» дещо неочікувано стали проміжним лідером турніру!

https://www.youtube.com/watch?v=H4UwqtQs3aM

Далі у запеклому двобої зійшлися чернівецькі «Бастіон» і «Січ». «Січовики» приємно здивували всіх у першому турі, і, схоже, були готові дивувати шанувальників міні-футболу Буковини й далі. Саме «Січ» відкрила рахунок у матчі і абсолютно нічим не поступалася досвідченому «зірковому» супернику.

Так було у першому таймі, а от у другій половині гри «Бастіон» на досвіді й самовіддачі вирвав перемогу у цій грі. Підсумковий рахунок – 4:2 на користь «бастіонівців», які здобувають у турнірі другу звитягу поспіль і разом із «ТОМстудіо-2» очолюють турнірну таблицю змагань.

https://www.youtube.com/watch?v=ADxzehebGSU&t=350s

І на завершення у протистоянні ФК «Луко» з Луковиці й чернівецького «Майнца» мінімально, з рахунком 1:0 перемогу беруть перші, після чого «Майнц», не зважаючи на відчайдушну гру, опиняється на дні турнірного «пелотону», та ще й із видаленим із поля гравцем – першим за ті 8 матчів, що вже відбулися.

https://www.youtube.com/watch?v=vzt3XlK7Z9o

Як бачимо, рахунки 4:2 і 1:0 стають на нашому турнірі популярними, а середня кількість забитих м’ячів за гру становить 4 м’ячі. Непогано, хоча, звичайно, хочеться більшого)

Особливий респект – суддівській бригаді, яка обслуговує матчі турніру. Це Михайло Вітюк, Ігор Дудінов і Олександр Семенніков. По-перше, формат трьох арбітрів максимально дисциплінує учасників і виглядає дуже солідно, а по-друге, арбітраж дійсно на високому рівні, що не може не радувати. Комітет Арбітрів АФЧО завжди рухається до покращення!

Про дати й час перенесених матчів ми повідомимо, то ж слідкуйте за нашими публікаціями та анонсами, а також дивіться абсолютно (!!!- УСІ матчі турніру на нашому відеоканалі в Youtube !

 

Благодійний Турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ «TOMstudio spring-summer Cup”
ІІ тур
Штучний майданчик СОУ «Буковина»
20 квітня, четвер
ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – ТОМ-СТУДІО-2 ЧЕРНІВЦІ – 2:3
СІЧ ЧЕРНІВЦІ – БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – 2:4
МАЙНЦ ЧЕРНІВЦІ – ФК ЛУКО ЛУКОВИЦЯ – 0:1
Матчі перенесено:
ДВ-ТРАНС ЧЕРНІВЦІ – RADENT ЧЕРНІВЦІ
ФК БРУСНИЦЯ – НДЕКЦ МВС ЧЕРНІВЦІ
Турнірна таблиця станом на 21 квітня
1. ТОМ-СТУДІО-2 ЧЕРНІВЦІ – 6 (2) 7:4
2. БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – 6 (2) 6:3
3. ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – 3 (2) 5:4
4. RADENT ЧЕРНІВЦІ – 3 (1) 1:0
5. СІЧ ЧЕРНІВЦІ – 3 (2) 8:8
6. ФК ЛУКО ЛУКОВИЦЯ – 3 (2) 2:2
7. ФК БРУСНИЦЯ – 0 (1) 0:1
8. НДЕКЦ МВС ЧЕРНІВЦІ – 0 (1) 4:6
9. ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – 0 (1) 1:3
10. MAINZ ЧЕРНІВЦІ – 0 (2) 2:5