“Роша” в останньому турі “вибухнула” і повернулася до “гонки за медалями”

Не перестає дивувати й, навіть, приємно шокувати цьогорічний Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед ветеранів. Зміни лідера, серії вдалих і невдалих матчів найсильніших команд, злети й падіння, навіть відродження й переродження – все це зробило цей ветеранський сезона на Буковині направду неймовірно цікавим та інтригуючим!

DSC_2114

 

 

 

 

 

 

Ми вже неодноразово цього року згадували ФК «Роша»: спочатку команда йшла чемпіонським темпом, потім у перерві чемпіонату з певних і дещо незрозумілих причин фактично розпалася, отримала п’ять поразок поспіль у Кубку і в чемпіонаті, а в останньому турі буквально відродилася з попелу! Через майже повністю оновлений склад «Рошу» перестали розглядати як кандидата на медалі чемпіонату, а тут команда буквально «виносить» реального претендента на нагороди сезону – «Берегомет». Та ще й із яким рахунком, ще й на його полі! Двозначним!

DSC_2116

 

 

 

 

 

 

 

Особливо відзначилися лідери команди Андрій Хабайло і Олег Стінковий, які удвох «наколотили» суперникам 10 (!!!) голів, а загальний рахунок матчу – 11:6 на користь «Роші», причому «Берегомет» вів у рахунку лише один раз за всю гру – відкрив рахунок. То ж тепер «Роша», схоже, повертається в обойму лідерів: до кінця чемпіонату ще є чотири тури, і на нас вже точно очікує справжнє ветеранське футбольне шоу!)

DSC_2113

 

 

 

 

 

 

 

Тим часом високий темп підтримують усі лідери чемпіонату. «Буковина-Ретро» розгромила «Фазенду» 8:2, знову, з тим же ж рахунком 2:1 (після перемоги у Фіналі Кубку серед ветеранів) перемогла «Дрім-Тім», а в останньому турі зіграла внічию з набравшим хід «Калинівським ринком», який, у свою чергу, був сильнішим за «Садгору» (6:0) і «Берегомет» (3:2).

DSC_2123

 

 

 

 

 

 

 

Якби не поразка від «Буковини-Ретро», чернівецький «Дрім-Тім» міг би вступити у чемпіонську гонку (команда знову двічи крупно перемогла – над «Берегометом» 7:0 і над «Путилою» 9:1), але завдяки цій перемозі «Буковина» впевнено лідирує і навряд чи хтось стане на заваді її черговому чемпіонству.

DSC_2160

 

 

 

 

 

 

 

Наводимо вам результати останніх трьох турів обласного ветеранського чемпіонату:

ХV тур.

«Садгора» – «Калинівський ринок» – 0:6, «Берегомет» – «Дрім-Тім» – 0:7, «Буковина-Ретро» – «Фазенда» – 8:2, «Путила» – «Кельменці» – 2:0, «Глибока» – «Роша» – 2:1

ХVІ тур.

«Фазенда» – «Путила» – 4:1, «Дрім-Тім» – «Буковина-Ретро» – 1:2, «Калинівський ринок» – «Берегомет» – 3:2, «Глибока» – «Кельменці» – +:-

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ХVІІ тур.

«Садгора» – «Глибока» – 4:2, «Берегомет» – «Роша» – 6:11, «Буковина-Ретро» – «Калинівський ринок» – 1:1, «Путила» – «Дрім-Тім» – 1:9, «Кельменці» – «Фазенда» – -:+

DSC_2170

 

 

 

 

 

 

 

Турнірна таблиця чемпіонату наразі виглядає так:

  1. «Буковина-Ретро» – 36 (14)
  2. «Дрім-Тім» – 28 (14)
  3. «Берегомет» – 27 (15)
  4. «Калинівський ринок» – 26 (15)
  5. «Роша» – 25 (14)
  6. «Фазенда» – 22 (15)
  7. «Садгора» – 19 (13)
  8. «Глибока» – 14 (15)
  9. «Кельменці» – 10 (15)
  10. «Путила» – 3 (14)

DSC_2119

 

 

 

 

 

 

 

Наступний, Вісімнадцятий тур відбудеться у п’ятницю, 27 жовтня. В ньому зіграють:

«Роша» – «Буковина-Ретро», «Фазенда» – «Глибока», «Дрім-Тім» – «Кельменці», «Калинівський ринок» – «Путила», «Садгора» – «Берегомет».

DSC_2194

 

 

 

 

 

 

 

От і маємо, що тепер на медалі чемпіонату претендує чотири команди (не враховуючи «Буковини-Ретро», яка вже «однією ногою» чемпіон) і вже найближчого туру очікуємо на цікавий та принциповий поєдинок між «Буковиною» і «Рошею», який може багато чого вирішити. Втім, до кінця чемпіонату є ще три тури і кілька відкладених матчів і  не будемо загадувати наперед, адже буковинські ветерани цього року грають із сюрпризами, а так – значно цікавіше!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ  

DSC_2210