“Садгора-Чорнівка” – команда-відкриття Благодійного Турніру з футболу “СЛАВА ЗСУ!” серед аматорів

У Благодійному турнірі з футболу «СЛАВА ЗСУ!» серед аматорів команди-учасниці перетнули екватор змагань: минулими вихідними на футбольних стадіонах Чернівецької області було відіграно матчі третього туру, і не завадили їм навіть погодні умови.

Ситуації у групах після першого кола дуже різні і «провина» за це лежить на «командах-сюрпризах»: хтось приємно здивував своєю грою, хтось – відверто розчарував. Або, навіть, десь було зафіксовано дещо несподіваний, неочікуваний результат…

Особливо в цьому плані порадувала група 1. Тут справжній сюрприз своєю грою і результатами піднесла друголігова «Садгора-Чорнівка». Якщо скептики могли після нічиєї з «Фазендою» щось говорити про випадковість чи недооцінку суперника гравцями «Фазенди», то після матчі садгірців із «Том-Студіо» вони вже точно можуть замовкнути.

«Садгора-Чорнівка» виглядала цікавіше, вела в рахунку 2:0, але переможний результат утримати так і не змогла через брак досвіду гри більшості гравців на такому рівні. І я впевнений, що друге проміжне місце цієї команди після першого кола – зовсім не межа її можливостей! В будь-якому випадку матимемо дуже цікаве друге коло…

У групі 2 «Іванківці» розгромили «Кадубовецьку ТГ» з рахунком 9:0 і впевнено очолили турнірну таблицю групи, адже ще один фаворит – «Брусниця» – поступився «Дубівцям» 1:2 і відкотився одразу аж на третє місце. У другому колі в цій групі буде ой як веселенько!

Група 3. В принципі, тут, можна сказати, поки що без сенсацій та сюрпризів. Боротьбу за перемогу в групі ведуть «Магала» і «Бояни», конкуренцію намагається створити «Рокитне», та перші дві команди все одно вважаються фаворитами і претендентами на вихід із групи.

У звітному турі перемогли обідві, і знову з однаковим рахунком 5:1. Магаляни здолали «Динівці», а «Бояни» розбили якраз рокитнянців. Схоже, однакові рахунки, ніби «в унісон», в кожному турі входять у головне правило змагань у цій групі.

У Групі 4 дещо несподівано «Грозинцям» поступилася «Луковиця» – один із фаворитів групи. Друга поразка команди значно ускладнює її життя у другому колі, адже зараз буде потрібно тільки перемагати для того, щоби зберегти шанси на вихід у плей-оф.

«Волоці» прийшлося дуже нелегко у грі проти «Строїнців»: гра вийшла результативною і напруженою, але перемога в кінцевому рахунку затвердила волочан на позиції лідера групи. І навряд чи щось їх тепер може змусити звідти «впасти»)))

 

Футбольно-благодійний турнір “СЛАВА ЗСУ!” ⚽️🇺🇦 на підтримку Збройних Сил України серед аматорів
ІІІ тур
Група 1
«Садгора-Чорнівка» – «TOM Studio» – 2:2
ФК «Фазенда» – «ПСЖ-Чорнівка» – 5:0
Група 2
ФК «Іванківці» – «Кадубовецька ТГ» – 9:0
ФК «Дубівці» – ФК «Брусниця» – 2:1
Група 3
СФК «Магала» – ФК «Динівці» – 5:1
ФК «Бояни» – ФК «Рокитне» – 5:1
Група 4
ФК «Волока» – ФК «Строїнці» – 3:2
ФК «Грозинці» – ФК «Луковиця» – 1:0
Турнірне становище після ІІІ-го туру
Група 1
1. Том-студіо – 7
2. ФК Садгора-Чорнівка – 5
3. Фазенда Чернівці – 4
4. ФК Садгора-Чорнівка-2 – 0
Група 2
1. ФК Іванківці – 7
2. ФК Дубівці – 6
3. ФК Брусниця – 4
4. Кадубовецька ТГ – 0
Група 3
1. ФК Магала – 9
2. ФК Бояни – 6
3. ФК Рокитне – 3
4. ФК Динівці – 0
Група 4
1. ФК Волока – 9
2. ФК Луковиця – 3
3. ФК Строїнці – 3
4. ФК Грозинці – 3