Сезон міні-футболу. 2020/21. Підсумки від прес-служби АФЧО

Цієї зими ми отримали просто фантастичний чемпіонат області з міні-футболу. В усіх відношеннях. Є що згадати, є що пам’ятати, є про що говорити. Прес-служба Асоціації футболу Чернівецької області вирішила цього разу зробити спеціальну публікацію-підсумок, але з одним зауваженням! Доволі суттєвим! Тому прошу звернути особливу увагу саме на цей нюанс!

Підсумки в цій публікації – думки виключно прес-служби АФЧО, і Адміністрація АФЧО може не поділяти погляди автора, тому, якщо виникнуть будь-які претензії (а я дуже сподіваюся, що їх усе ж не буде!!!) – як то кажуть, «пишіть у лічку»)))

Відмітимо як окремі команди, що запам’яталися тими чи іншими досягненнями або їх відсутністю, так і гравців, адже вже третій рік поспіль прес-служба АФЧО визначає кращих гравців сезону за своєю власною версією і поки що припиняти це не збирається)))

Отже, «поїхали»!

  1. КОМАНДА-«ТЕРМІНАТОР». Варіантів тут бути не може: це – тільки ФК «Іванківці»! Погодьтеся: тут і перемога в зоні «С», і перемога в зональному Кубку області, і, звичайно, звитяга у головному матчі сезону і другий (!!!) поспіль титул найсильнішої міні-футбольної команди Буковини!
  2. КОМАНДА-СЮРПРИЗ. Безумовно, головним сюрпризом сезону став «Чернівецький рятувальник»! Звичайно, ні в кого не виникало сумнівів у силі цієї команди, але у фіналі зони «С» навряд чи хтось сподівався її побачити. Та й чвертьфінал Еліт-раунду з «Іванківцями» забути складно: а раптом «Іванківцям» не вдалося б зрівняти рахунок?…..
  3. КОМАНДА-СТАБІЛЬНІСТЬ. Відзначимо в цій номінації чернівецький «НДЕКЦ МВС», адже другий сезон поспіль ця команда виходить у півфінал, а потім грає матч за ІІІ місце. Щоправда, минулого року «НДЕКЦ» третім усе ж не став, а от цього сезону таки зробив це!
  4. КОМАНДА-РОЗЧАРУВАННЯ. Шкода, але гарна, весела, жива команда, що запам’яталася нам протягом попередніх сезонів – «Весільний світ» – цього року була абсолютно несхожою на себе саму… Спочатку «Весільний світ» не пробився в Еліт-раунд, а потім, «заскочивши» в нього через відмову «Дорошівців», зіграв просто провально – 6 поразок, доволі таки чуттєвих, і лише одна нічия…
  5. КОМАНДА-«ДЖОКЕР». Це – представник зони «Д», ФК «Динівці». Команда посіла аж 7-ме (!!!) місце в зоні, але через відмови аж трьох команд, що були попереду, таки зіграла в Еліт-раунді. І зіграла просто супер!!! Так, що до останнього туру претендувала на вихід у плей-оф Еліт-раунду! Безумовна несподіванка, але в цьому й уся перевага!
  6. КОМАНДА-ПЕРСПЕКТИВА. Дуже перспективною грою, на нашу думку, відрізнялася ФК «Молодія». Яскрава гра, висока результативність, самовіддача. Було все це. Чого не вистачило? Напевно, досвіду, і трохи більшої лави запасних…
  7. КОМАНДА-«НЕСТАБІЛЬНІСТЬ». Мушу зазначити, що дуже нестабільними, на жаль, виглядали одразу дві команди – ФК «Чагор» і ФК «Кіцмань». Саме це не дозволило цим, безумовно, дуже хорошим колективам досягти в сезоні-2020/21 чогось більшого.
  8. КОМАНДА-ШВИДКІСТЬ. Тут хочеться згадати команду, яку багато хто бачив у фіналі Чемпіонату області. Це – ФК «Глибока». Глибочани продемонстрували, напевно, найшвидшу з усіх гру в сезоні. Щоправда, не в кожному матчі. Тому й до фіналу не дісталися…
  9. КОМАНДА-«СВЯТО». На мою думку, це – команда, яка виглядала потужно і яскраво протягом усього сезону. Десь чогось не вистачило, десь щось не склалося… Це – фіналіст зонального Кубку в зоні «С», віце-чемпіон області «ТОМ-студіо».
  10. КОМАНДА-БАЖАННЯ. Багато бажання, запалу, енергійності продемонстрував «Золотий колос» із Строїнців. Чому не вийшло здійснити бажане? Напевно, є кілька чинників: і лава запасних, і відсутність необхідного досвіду гри на вищому рівні. Але команда запам’яталася!

Кращі гравці? Знову ж таки надаємо особисту версію. На нашу думку, кращим гравцем сезону є Сергій МАКСИМЧУК («ТОМ-студіо»), хоча і не сказати про Максима ІЛЮКА (ФК «Іванківці») та Дениса ЗАЧИКОВСЬКОГО («НДЕКЦ МВС») ми теж не можемо. Справжні «монстри» в хорошому розумінні цього слова!

В цілому сезон був неймовірно цікавий, з рекордно великою кількістю команд-учасниць у чотирьох зонах, купою яскравих матчів, більшість із яких ви можете в будь-який час побачити на нашому відеоканалі в YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCaLFgiuScwzGDEUYCs7UEYQ/videos

Лишається загадати, щоби сезон наступний був не гіршим!

До нових зустрічей!