Семінар для менеджерів та тренерів з елементами навчання щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів від УАФ та організації SPIRIT OF SOCCER завершено, учасників – сертифіковано

Семінар УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ФУТБОЛУ у співпраці з Асоціацією Аматорського Футболу та організацією SPIRIT OF SOCCER для менеджерів та тренерів масового футболу з елементами навчання населення щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів, який цими днями гостював у Чернівцях за сприяння Асоціації Футболу Чернівецької Області на чолі з Василем Орлецьким, завершено.

Під час семінару учасники отримали певні знання і навички, необхідні в умовах військового стану, прослухали курс лекцій на різні теми і закріпили матеріал під час практичних занять.

Цікавим і дуже насиченим був другий день семінару. Учасники, як то кажуть, працювали «за двох»! Це стосується як теоретичної частини заходу, що відбувалася в конференц-залі готелю «Буковина», так і численних практичних занять на штучному майданчику СОУ «Буковина», на які й було зроблено акцент організаторами.

Протягом другого дня говорили про основні напрямки навчання ризикам, психічне здоров’я, стратегії благополуччя, психологічні особливості й роботу з дітьми, що постраждали від війни, захист дітей у футболі, зміну поведінки в суспільстві та методики проведення занять з мінімізації ризиків, пов’язаних із збройними конфліктами.

Серед практичних занять слід згадати про обговорення футбольних тренувань ЕОRE (ЕОRE – навчання населення щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів), презентації ЕОRE в тренерських практиках, навчання дітей безпеці проведення футбольних ігор у вуличних умовах у пост воєнний період тощо.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до проведення цього заходу в Чернівцях: організаторам, партнерам, коучам і, звичайно, учасникам, які після завершення семінару отримали відповідні офіційні сертифікати!

 

Особлива подяка – наступним людям:

Василь Орлецький – голова АФЧО

Сергей Задорожняк – голова АФЧР

Олександр Плахов – виконавчий директор АФЧО

Олександр Каденко – член виконавчого комітету УАФ і ААФУ

Скотт Лі – міжнародний інструктор, спікер огранізації SPIRIT OF SOCCER

Ірина Макаревич, Юрій Луценко, Олексій Лазаренко, Сергій Чешейко – спікери семінару

Олександра Владімірова – керівник відділу масового футболу і соціальних проектів УАФ

 

Дуже сподіваємося, що їм не прийдеться втілювати здобуті знання у практику і на нашу землю прийде мир і така бажана перемога!

СЛАВА УКРАЇНІ! МИ ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕМО!

P.S. Приємно, що саме буковинська делегація учасників і учасниць семінару була найбільшою і одразу четверо представників Чернівецької області отримали сертифікати по закінченні заходу!