“СЛАВА ЗСУ!” серед ветеранів: зіграно матчі 5-го туру

Черговий тур Благодійного турніру з міні-футболу «СЛАВА ЗСУ!» зіграли ветерани буковинського футболу. Цей тур порадував шанувальників найкращої у світі гри результативністю і змістовною грою багатьох команд. Черговий раз можемо порадіти з того, що буковинські футбольні ветерани продовжують підтримувати свою активність навіть під час війни з окупантами і всіма своїми можливостями підтримують наші рідні Збройні Сили України.

У віковій категорії «50+» залишилося зіграти до кінця турніру лише один тур. На перемогу тут претендують лише дві команди-учасниці, дві «Буковини» – «Ретро» і «Дрім-Тім». Обидві вкотре впевнено перемогли своїх чергових опонентів і все вирішуватимуть між собою наступної неділі в останньому турі.

На третє місце після мінімальної перемоги над «Веренчанською ОТГ» тут вийшла «Фазенда», яка може зберегти за собою цю позицію навіть за умов нічиї проти «Букфама».

Вікова категорія «35+».  У цієї групи попереду ще два тури. І боротьба тут триватиме не на жарт, адже до лідерів – «Майнца» і «Гравітона» – після більшості відіграних пропущених матчів наблизився «Дрім-Тім». У звітному турі «дрімтімівці» впевнено взяли верх над «Червоною рутою» 7:3 і мають наразі 10 очок.

У «Майнца» і «Гравітона» – по 11 очок після очної нічиї 1:1 і вони продовжують разом зберігати поки що лідерські позиції. Внизу турнірної таблиці – як і раніше «Букфам» і «Bolt», які, схоже, вирішуватимуть долю останнього місця між собою вже наступного туру.

 

“50+”

“Буковина-Дрім-Тім” – “Садгора-Чорнівка” – 5:0

“Фазенда” – “Веренчанська ОТГ” – 1:0

 

  1. БУКОВИНА-РЕТРО – 12
  2. БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – 12
  3. ФАЗЕНДА – 6
  4. БУКФАМ – 4
  5. САДГОРА-ЧОРНІВКА – 1
  6. ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ – 0

 

“35+”

“Майнц” – “Гравітон” – 1:1

“Том-студіо” – “Bolt” – 8:0

“Коровія” – “Букфам” – 3:1

“Червона рута” – “Дрім-Тім” – 3:7

 

 1. ГРАВІТОН – 11 (5)
 2. МАЙНЦ – 11 (5)
 3. ДРІМ-ТІМ – 10 (4)
 4. ТОМ-СТУДІО – 7 (4)
 5. КОРОВІЯ – 7 (4)
 6. ЧЕРВОНА РУТА – 3 (4)
 7. БУКФАМ – 1 (5)
 8. BOLT – 0 (5)