Соціально-спортивний проект для західних регіонів України «Відкриті уроки футболу» відбувся в Новоселиці

Українська асоціація футболу, Асоціація футболу Чернівецької області та Новоселицька територіальна громада подарували дітям, що тимчасово вимушено перебувають на території Буковини та їхнім місцевим одноліткам справжнє свято футболу.

В Новоселиці відбувся черговий етап психологічно-соціально-спортивного проекту «Відкриті уроки футболу», під час якого дітлахи отримали психологічну підтримку від організаторів, радість від занять спортом, нових друзів і спілкування через футбол.

Також школи Новоселицької ТГ отримали велику кількість спортивного інвентарю для проведення футбольних заходів, волонтери були екіпіровані у спеціальні спортивні костюми, а кожна дитина, що брала участь у святі футболу, отримала в подарунок футбольний м’яч, футболку проєкту й диплом учасника.

Зазначимо, що до того ж у межах проєкту родинам переселенців надається гуманітарна допомога у вигляді медичних та харчових наборів і предметів першої необхідності.

Привітали дітей на центральному стадіоні м. Новоселиця голова громади Марія Нікорич, віце-президент УАФ Василь Орлецький, заступник голови Асоціації футболу Чернівецької області Сергій Задорожняк і координатор проєкту від УАФ Євгеній Столітенко.

Українська Асоціація Футболу відмітила організаційну роботу високого рівня, яку провели всі місцеві волонтери проєкту, а також координатори проєкту від АФЧО Олександр Плахов і Василь Баланюк.

Загальна мета проєкту «Відкриті уроки футболу» — сприяти захисту дітей, що тимчасово вимушено перебувають на території західних регіонів України, дітей без супроводу, дітей-сиріт та інших незахищених дітей, які постраждали від війни. Наразі проєкт реалізується в семи регіонах — Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій і Чернівецькій областях.

Міжнародні донори та партнери проєкту — New Democracy Fund (Данія), Common Goal (Німеччина), Cross Cultures Project Association (Данія).