Стартував Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу 2018/19!

Минулими вихідними стартував один із найбільш цікавих та видовищних футбольних турнірів Буковини – Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу. Сезон-2018/19 обіцяє бути повним сюрпризів та інтриг, адже склад учасників чемпіонату, порівняно з минулим роком, суттєво змінився, а дебютанти цього сезону – з амбіціями, підтвердженими відповідним рівнем гравців!

Що й говорити, минулого року в чемпіонаті грали лише 6 команд-учасниць із цьогорічних – “Волока”, «Урожай», «М’ясо Буковини», «Чернівецький рятувальник», «Бук-Фам» і «Лідер». Немає, нажаль, тих команд, які кожного року додавали своїх родзинок у буковинський футзал – ФСК «Роша», «Дрім-Тім» і «Корона» цього року не радуватимуть численних шанувальників футзалу своєю непередбаченістю і несподіваними результатами…

Але незамінних не буває і це підтвердили вже з першого туру дебютанти чемпіонату – «Інстал ПРО», ФК «Чагор» і «Друзі». Так що будьмо впевнені – сезон буде те, що треба, і закликаємо всіх шанувальників футболу приходити у ФОК «Олімпія» і вболівати як за своїх улюбленців, так і просто за хорошу за змістовну гру!

Чемпіонат стартував з перемоги «Інстал-ПРО» над «М’ясом Буковини» з рахунком 3:2. Навряд чи хтось очікував, що цьогорічний фіналіст «Кубку Лєрки», який нещодавно відбувся в тому ж ФОК «Олімпія», поступиться в першому ж турі, але це в черговий раз підкреслює, що зміна складу учасників турніру не змінює традиційної для нього непередбачуваності!

Далі ФК «Чагор» впевнено «розібрався» із «Моцареллою-ЧНУ» (10:4) і став найрезультативнішою командою туру. Трохи «не дотягнув» до цього показника амбіційний «Чернівецький РЯТУвальник», який теж не залишив своєму супернику – «Бук-Фаму» – жодних шансів на поРЯТУнок – маємо ще одну велику перемогу в турі з рахунком 8:3)))

Суттєво змінівся склад у чернівецьких «каратистів» – незмінних учасників Чемпіонату Чернівців вже кілька років поспіль». Але й це не завадило їм впевнено, «всуху», перемогти «Політех» з рахунком 3:0. Звичайно, «політехи» – ненайскладніший суперник, але переможний старт – це дуже важливо для кожної команди!

«Волока-2», яка, на нашу думку, є одним із головних фаворитів турніру, теж здобула перемогу в першому турі над «Т.О.М. studio», який, втім, і самий не проти поборотися за медалі чемпіонату. Матч вийшов цікавим і його результат – 4:2 – говорить самий за себе: обидва суперники мали шанси на три очки, але переміг той, який, як то кажуть, більше хотів перемогти.

Завершував програму туру матч між срібним призером минулорічного чемпіонату «Урожаєм» і дебютантом змагань – командою «Друзі». Звичайно, всі очікували від «урожаївців» тільки перемоги, але віце-чемпіону 2018/19 взяти верх над суперником не вдалося. «Друзі» виявилися «міцним горішком» і відразу дали зрозуміти, що теж не проти поборотися за головні нагороди сезону. Як воно буде далі – побачимо, але нічийний рахунок 2:2 між цими суперниками дає багато інформації для роздумів…

Результати І туру Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу 2018/19:

“М’ясо Буковини-Золотий Колос” – “Інстал-ПРО” – 2:3

“Моцарелла-ЧНУ” – ФК “Чагор” – 4:10

“Чернівецький рятувальник” – “Самопоміч-Бук-Фам” – 8:3

ФК “Волока-2” – “Т.О.М. studio” – 4:2

“Leader Team” – “Політех” – 3:0

“Урожай-Моцарелла” – “Друзі” – 2:2

У другому турі зустрінуться:

15.12. 18-00 “Т.О.М. studio” – “Leader Team”

15.12. 19-00 “Інстал-ПРО” – “Моцарелла-ЧНУ”

15.12. 20-00 “Урожай-Моцарелла” – “М’ясо Буковини-Золотий Колос”

15.12. 21-00 ФК “Чагор” – “Чернівецький рятувальник”

16.12. 16-00 “Друзі” – “Політех”

16.12. 17-00 “Самопоміч-Бук-Фам” – ФК “Волока-2”

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО