Стартував Кубок Чернівецької області з міні-футболу – 2018/19

Минулими вихідними, паралельно з вирішальними поєдинками Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2018/19, на штучному майданчику КСОП «Буковина» стартував і цьогорічний Кубок Чернівецької області. Відбулися матчі першого і другого попередніх раундів Кубку і наразі маємо зформовані пари 1/8 фіналу турніру. Але, не поспішатимемо, все по порядку…

Вісім команд, які перемогли в 1/8 фіналу Чемпіонату області, автоматично отримали право стартувати в Кубку саме з цієї стадії. Це – «Урожай», «Волока-2», «Т.О.М. студіо», «Ваш майстер», «Чудей», «Весільний світ», «Вікторія-Везувій-Моцарелла» і «Фазенда». Відповідно, суперники цієї вісімки, які їм програли, вступили у боротьбу в попередніх кваліфікаційних раундах.

У суботу учасники Кубку зіграли матчі Першого попереднього етапу. В них «RA-DENT» переміг «Old school» (7:1), «SEZON» вибив із боротьби «Мрію-Заставну» (5:2), а «Волока» вирвала перемогу у «Боян» (3:2). Також у суботу відбулися й три матчі Другого попереднього етапу і в усіх трьох одна з команд-суперниць перемагала із великим рахунком.

Найбільший результат було зафіксовано в парі УСК «Довбуш» – «Грозинці», де довбушівці розгромили суперника 10:0! «Інстал ПРО» обіграв «Мамаївці» з рахунком 9:2, а чернівецький «Дрім-Тім» узяв верх над «Бук-Фамом» 8:3.

В неділю було зіграно ще 5 матчів Другого попереднього раунду. Наводимо результати цих поєдинків:

«RA-DENT-2» – «Золотий Колос-М’ясо Буковини» – 2:1

«Leader Team» – «Буко 93» – 5:2

«RA-DENT» – «SEZON» – 1:1 (пен. – 1:2)

«Університет» – «BRUNO» – 2:6

ФК «Волока» – «Патрульна поліція» – 3:3 (пен. – 3:2)

У понеділок, 28 січня, відбулося «сліпе» жеребкування 1/8 фіналу розіграшу Кубку Чернівецької області з міні-футболу сезону 2018/19 і вже найближчого уїк-енду на штучному майданчику КСОП «Буковина» відбудуться наступні поєдинки:

02.02.19 р. (субота) – 1/8 фіналу КО
жереб №1 – жереб №2 «T.O.M.studio» – «Волока-2»  
жереб №3 – жереб №4  ФК «Фазенда» – «Інстал ПРО»  
жереб №5 – жереб №6  УСК «Довбуш» – «Leader team»  
жереб №7 – жереб №8 «SEZON» – «Ваш майстер»  
жереб №9 – жереб №10 «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – «Чудей»  
жереб №11 – жереб №12 «BRUNO» – «Урожай»  
жереб №13 – жереб №14 «Дрім-Тім» – «RA-DENT-2»  
жереб №15 – жереб №16 «Весільний світ» –  ФК «Волока»