Стартувала Ліга Чемпіонів районів Чернівецької області-2017!

Минулого тижня стартувала шоста за ліком Ліга Чемпіонів районів Чернівецької області. Протягом цього часу турнір полюбився буковинським гравцям і вболівальникам тому на старт нинішньої ЛЧ очікували з нетерпінням.

Зауважимо що Ліга Чемпіонів-2017 складається з чотирьох груп: дві групи мають по три команди і ще у двох – по чотири. Слабких суперників у турнірі, звичайно, немає, тому шанувальникам обласного футболу слід очікувати на гарячі й непоступливі баталії.

У групі «А» – такій собі «групі смерті» – зійшлися три потужні команди й передбачити, як усе в ній складеться, просто неможливо. Тим більше, що вже у першому турі було зафіксовано доволі несподіваний результат. Лідер цьогорічного чемпіонату Чернівців «Біла-Урожай» приймала ФК «Неполоківці» (Кіцманський р-н) і несподівано поступилася 0:3. Проте слід зазначити, за «Неполоківці» зіграв зірковий Руслан Гунчак, а у складі господарів були відсутніми декілька лідерів команди.

У групі «Б» в обидвох матчах впевнені перемоги святкували команди-господарі. Діючий володар ЛЧ ФК «Рукшин» з Хотинського району з рахунком 3:0 переграв корманський «Дністер» (Сокирянський р-н), а ФК «Тереблече» з Глибоцького району розгромив представника вижниччини – ФК «Берегомет». Рахунок матчу – 6:1!

Господарі полів у матчах групи «С» виявилися значно гостиннішими: ФК «Перківці» (Кельменецький р-н) мінімально поступилися гостям із «Карапчіва» Вижницького району 1:2, а от фіналіст ЛЧ-2016 – «Купка» з Глибоцького району» – несподівано нічого не змогла протиставити «Магалі» (Новоселицький р-н) і програла з рахунком 0:3. Щоправда, минулорічний лідер «Купки» Степан Маковійчук тепер грає якраз у «Магалі», де до складу команди приєднався також екс-гравець «Буковини» Пислар. Тому наразі ФК «Магала», напевно, є одним із фаворитів цієї Ліги Чемпіонів.

Нарешті, у групі «Д» чернівецький «Дрім-Тім» у домашньому матчі «розтрощив» ФК «Товтри» Заставнівського району з рахунком 9:0, а наступного туру екзаменуватиме представника Глибоцького району ФК «Старий Вовчинець».

Отже, ще раз про результати І туру ЛЧ-2017:

Група «А». «Біла-Урожай» – ФК «Неполоківці» – 0:3

Група «Б». ФК «Рукшин» – «Дністер» (Кормань) – 3:0

ФК «Тереблече» – ФК «Берегомет» – 6:1

Група «С». ФК «Перківці» – «Карапчів» – 1:2

«Купка» – ФК «Магала» – 0:3

Група «Д». ФК «Дрім-Тім» – ФК «Товтри» – 9:0

 

У другому турі зустрінуться:

Група «А». ФК «Волока» – «Біла-Урожай»

Група «Б». ФК «Берегомет» – «Дністер» (Кормань)

ФК «Тереблече» – ФК «Рукшин»

Група «С». «Купка» – ФК «Перківці»

ФК «Магала» – «Карапчів»

Група «Д». ФК «Старий Вовчинець» – ФК «Дрім-Тім»