Стартувала Суперліга-2021!

Сьогодні матчем чернівецького дербі «Фазенда» – «Довбуш» завершилася програма довгоочікуваного старту Чемпіонату Чернівецької області з футболу сезону 2021 року. Перший тур відбувся і приніс він результати, в принципі, передбачені, хоча без певних несподіванок, звичайно, у першому турі не обійшлося.

Діючий чемпіон області розпочав цей рік раніше за інших, оскільки вже зіграв ряд матчів у Чемпіонаті України серед аматорів. Відповідно, наразі він знаходиться у непоганій формі і його перемога у стартовому турі Суперліги-2021 вийшла логічною та впевненою.

Так, «Фазенда» фактично повністю змінила склад команди, укомплектувалася досвідченими гравцями, але перший млинець, як це часто буває, вийшов «комом»… Якщо у першому таймі глядачі побачили лише один забитий «Довбушем» гол, то друга половина гри вийшла значно цікавішою.

Не зважаючи на заміни, чернівецькі «фазендейро» не змогли протидіяти супернику і пропустили ще тричі, натомість наприкінці гри все ж таки змогли забити гол престижу. Остаточний результат – виїзна перемога «Довбуша» 1:4, проте зауважимо, що в матчах цих команд перевага вже другий сезон поспіль залишається за «довбушанами», які, схоже, стають для «Фазенди» вкрай незручним опонентом…

У центральному матчі туру зустрілися «бронзовий» призер минулорічного чемпіонату «Чагор» і «Глибока», що посіла четверту сходинку в сезоні-2020. У цьому протистоянні вже звикли до перемог господарів, і даний поєдинок не став виключенням. «Чагор» мінімально переміг з рахунком 1:0 і довів, що боротиметься за найвищі нагороди і цього року.

Дебютант Суперліги – «Брусниця» – впевнено і солідно перемогла на своєму полі іншого дебютанта – найсильнішу команду минулорічної Першої Ліги михайлівську «Магістраль». Рахунок гри – 3:0 на користь «Брусниці», команди доволі амбітної, яка точно за словом у кишеню не полізе…

Повернулися до обласної Суперліги чернівецький «RADENT» і ФК «Волока». В обох команд – нові склади та інші завдання, а у стартовому турі сезону перемогу на виїзді з рахунком 1:3 здобула «Волока». Тут варто зазначити, що «радентівці» зібралися майже перед початком сезону і тільки награють склад, тому найцікавіше для цієї команди, впевнений, ще попереду.

 

«RADENT» – «Волока» – 1:3

«Брусниця» – «Магістраль» – 3:0

«Чагор» – «Глибока» – 1:0

«Фазенда» – «Довбуш» – 1:4

*ФК «Кам’янка» у першому турі відпочивала