Суперкубок-2021 Чернівецької області – в руках у “Довбуша”

В неділю, 24 жовтня, на футбольному полі чернівецького міського ФОК «Олімпія» відбувся останній офіційний матч сезону-2021 з футболу на Буковині за участю еліти крайового футболу. Дві кращі команди сезону – чемпіон-2021 чернівецький УСК «Довбуш» і срібний призер Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів цього року ФК «Брусниця» – зіграли матч за Суперкубок області-2021.

Нагадаємо, відповідно до регламенту АФЧО сезону-2021, якщо чемпіон області і володар Кубку області – це одна й та сама команда (а в даному випадку це якраз «Довбуш» із Чернівців), то в матчі за Суперкубок гратиме срібний призер чемпіонату.

Тому ці суперники зустрілися цього року вже втретє. В матчах чемпіонату області в першому колі «Довбуш» на своєму полі переміг «Брусницю» з рахунком 4:0, а от у другій половині сезону ці команди розійшлися нічиєю 1:1 у Брусниці.

На момент старту матчу «Довбуш» уже був володарем «золотого дубля» сезону-2021 і був дуже не проти перетворити його в першій у власній історії «золотий хет-трик». І завзято розпочав гру саме з цим бажанням. Що й казати, довбушани швидко повели в рахунку, а згодом і подвоїли свою перевагу. Здавалося б, усе, гру зроблено і другий тайм стане лише формальністю, проте «Брусниця» з таким розкладом не погодилася.

Наприкінці першої половини гри брусничани заробили право на пенальті і вдало його реалізували. 1:2, інтрига відродилася і у «Брусниці» знову з’явився шанс на те, щоби заробити хоча б один титул за підсумками сезону. Принаймні, гол «у роздягальню» частіше всього кардинально перебудовує ту чи іншу гру…

Але не в цьому випадку. «Довбуш» міцно прихопив усі нитки гри і не дав супернику можливості «розгулятися». Натомість, у другій половині тайму чемпіон відзначився втретє і цим остаточно поставив крапку в матчі. 3:1 – «Довбуш» таки має «золотий хет-трик» футбольного року-2021 на Буковині!

Нагородження за підсумками матчу проводили голова Асоціації футболу Чернівецької області Василь Орлецький і очільник обласного спорту від Чернівецької ОДА Іван Гешко.