Суперліга-2021: “Брусниця” наближається до лідера чемпіонату на відстань одного очка

Черговий, 12-й тур Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону-2021 у СУПЕРЛІЗІ відбувся цими вихідними не повністю. Знову ж таки через участь чинного чемпіона і лідера нинішнього сезону УСК «Довбуш» у Чемпіонаті України з футболу серед аматорів.

Цього тижня «Довбуш» мав зіграти на виїзді в міському «дербі» з чернівецьким «RADENTом», але врахуємо і те, що тільки в середу «довбушани» грали гру попереднього, 11-го туру з «Брусницею», тому цей матч було перенесено на 22 вересня. Якось так…

Дві суботні зустрічі 12-го туру завершилися внічию. Тут варто взяти до уваги, що склади «Магістралі», «Глибоки» і «Чагра» суттєво змінилися перед початком другого кола, тому ці команди наразі лише награють нові зв’язки й формують новий малюнок гри.

В матчі «Магістраль» – «Чагор» було зафіксовано нічию з рахунком 1:1. Гості з «Чагра» у першому таймі відкрили рахунок з пенальті, а у другій половині гри «Магістралі» вдалося його зрівняти. Обидві команди поки що залишилися у турнірній таблиці на своїх позиціях.

«Волока» і «Глибока» теж «відкатали» між собою нічию. Для волочан ця гра стала першою у ІІ колі, коли вони втратили очки, а от «Глибока» грає внічию після перерви вже вдруге. Команді, яка посідає наразі третю сходинку в турнірній таблиці, потрібно задуматися над змінами в нападі й нарешті почати забивати, інакше утриматися у трійці найкращих сезону-2021 буде ой як нелегко…

В неділю «Брусниця» на виїзді без варіантів розбила «Кам’янку» з рахунком 1:5 і продовжує гонитву за лідером чемпіонату «Довбушем». Тепер «Брусниця» поступається лідеру лише одним очком, але не будемо забувати, що «Довбуш» має гру в запасі.

 

“Магістраль” Михайлівка” – ФК “Чагор” – 1:1

ФК “Волока” – ФК “Глибока” – 2:2

ФК “Кам’янка” – ФК “Брусниця” – 1:5

матч УСК “Довбуш” Чернівці – «RADENT” Чернівці перенесено

 

Турнірна таблиця “Суперліги-2021” станом на 29.08.2021.

  1. УСК “Довбуш” Чернівці – 26 (10)
  2. ФК “Брусниця” – 25 (11)
  3. ФК “Глибока” – 20 (10)
  4. ФК “Чагор” – 17 (11)
  5. ФК “Волока” – 16 (11)
  6. “Магістраль” Михайлівка – 12 (11)
  7. “Фазенда” Чернівці – 10 (10)
  8. ФК “Кам’янка” – 6 (10)
  9. «RADENT” Чернівці – 3 (10)