Суперліга-2021: коло – вже друге, а переможці – ті самі

Минулого тижня стартувало ІІ коло Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону-2021. Відбулися поєдинки 10-го туру, які засвідчили, що, не дивлячись на суттєві зміни у складах майже всіх команд буковинської Суперліги, результати, гра і розташування команд у турнірній таблиці не змінилися.

Стартовим матчем 10-го туру став поєдинок між чернівецькими «Довбушем» і «Фазендою». Згадуючи результат протистояння цих команд у першому колі (тоді «Довбуш» переміг у гостях 4:1), можна було сподіватися на те, що «Фазенда» у прагненні взяти реванш зробить усе можливе для того, щоби не тільки реабілітуватися перед своїми вболівальниками, а й покращити своє становище у чемпіонаті.

Але «Довбуш» був проти такого розвитку подій. Лідер зіграв впевнено і перемогу здобув, відповідно, впевнену, з рахунком 3:0, хоча перемога ця далася довбушанам не так вже й легко. Поки що як за грою, так і за загальними результатами ці команди знаходяться у турнірній таблиці на різних полюсах.

Справжній фурор на старті ІІ-го кола зробила «Волока». Волочани доволі несподівано здобули найбільшу в цьому сезоні перемогу, розгромивши чернівецький «RADENT» із рахунком 11:2. Чесно кажучи, навіть і не пригадаєш, коли в Чемпіонаті області останнього разу фіксували такий рахунок. І це не зважаючи на те, що «радентівці» суттєво змінили склад команди на другу половину сезону…

Впевнено крокує чемпіонатом і «Брусниця», яка на виїзді у Сторожинці зіграла з михайлівською «Магістраллю». Обидві команди зазнали змін у складі, але позитивно ці зміни проявилися саме у «Брусниці». У підсумку – впевнена перемога команди з Кіцманщини в гостях (рахунок – 0:4), і «Брусниця» продовжує переслідування лідера.

У Глибоці зійшлися місцева ФК «Глибока» з ФК «Чагор». «Чагор» напередодні втратив цілий ряд важливих для себе гравців основи і ця гра мала стати серйозним випробуванням для амбітних чагрян. Але суперники в цьому поєдинку, перебуваючи у групі лідерів, розійшлися миром, «розписавши» між собою «суху» нічию 0:0, і як і раніше. Залишаються претендентами на «бронзові» нагороди Чемпіонату.

 

УСК «Довбуш» Чернівці – ФК «Фазенда» Чернівці – 3:0

«Магістраль» Михайлівка – ФК «Брусниця» – 0:4

ФК «Глибока» – ФК «Чагор» – 0:0

ФК «Волока» – ФК «RADENT» Чернівці – 11:2

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТУ

СТАНОМ НА 16.08.2021.

  1. УСК “Довбуш” Чернівці – 25 (9)
  2. ФК “Брусниця” – 21 (9)
  3. ФК “Глибока” – 19 (9)
  4. ФК “Чагор” – 16 (9)
  5. ФК “Волока” – 12 (9)
  6. “Магістраль” Михайлівка – 8 (9)
  7. ФК “Фазенда” – 7 (9)
  8. ФК “Кам’янка” – 6 (8)
  9. ФК «RADENT» Чернівці – 3 (9)