Суперліга-2021. Лідери перемагають і йдуть далі

Триває Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед аматорів-2021 у Суперлізі. Поєдинки 6-го туру чемпіонату пройшли у запеклій боротьбі суперників, з яких ніхто не бажав поступатися, незалежно від позиції в турнірній таблиці сезону.

Справжній бій діючому чемпіону області й лідеру нинішнього сезону «Довбушу» дала «Волока». Укомплектована молодими, перспективними гравцями, «Волока» ледь не відібрала очки у потужного суперника, який знаходиться у хорошій формі, проте досвід і майстерність тут усе ж сказалися і «Довбуш» на своєму полі одержав дуже складну, але потрібну перемогу з мінімальним рахунком 3:2.

Ледь не створив сенсацію в турі новостворений «RADENT». Команда, що йде на останньому місці в чемпіонаті, але з кожним туром відчутно набирає обертів, в гостьовому матчі з «Брусницею» відкрив рахунок і протримав його протягом першого тайму, не дозволяючи одному з лідерів чемпіонату грати у свою гру.

Усе змінилося лише у другій половині двобою. На самому початку «Брусниці» вдалося відзначитися двічи, а пізніше й забити втретє. У підсумку маємо 3:1 на користь господарів, але «стоматологи» довели, що мають доволі «гострі зубки» і «хлопчиками» для биття бути цього року зовсім не збираються.

Довго не могла «розпечатати» ворота суперника у виїзному матчі амбіційна «Глибока». Глибочан у звітному турі приймала «Кам’янка» і протрималася проти гостей майже 75 хвилин, а потім брати Соломяни по черзі відзначилися і принесли «Глибоці» три залікових пункти у скарбничку – 0:2.

Поєдинок «Фазенда» Чернівці – ФК «Чагор» перенесено на іншу дату, про це ми повідомимо додатково.