Суперліга-2022/23: вже є чіткі групи лідерів і аутсайдерів

Ну що ж, позаду – поєдинки 6-го туру цьогорічного Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів, який проходить під назвою Суперліга-2022/23. Цей тур розставив багато крапок у розташуванні команд у турнірній таблиці і окреслив певною мірою групи, які навряд чи будуть порушені до кінця першого кола чемпіонату.

Зміцнила свою лідерську позицію «Волока». За лаштунками шести турів цього сезону у волочан просто немає конкурентів і виник навіть солідний відрив від другої позиції, причому відрив настільки явний, подібного якому навіть і не пригадаєш…

Цього тижня «Волока» на виїзді впевнено здолала чернівецьку «Волю» з рахунком 0:5 і має наразі у своєму активі 18 очок – стовідсотковий показник: 6 перемог у 6-ти матчах. І це не тільки результат: рівень гри абсолютно відповідає усім досягненням команди.

Чернівецька «Фазенда», що йде другою, відстає від волочан вже на 5 очок. У цьому турі «фазендейрос» зіграли на виїзді внічию з «Брусницею» – одним із своїх основних конкурентів у чемпіонаті. Навряд чи ця нічия влаштувала як «Фазенду», так і «Брусницю». Обидві команди суттєво відстали від лідера, а «Брусниця» ще й пропустила вперед «Магалу»…

Щодо «Магали», то команда в поточному турі на своєму полі перемогла ФК «Бояни». І ця перемога була неймовірно важливою для магалян! По-перше, «Бояни» є одним із конкурентів «Магали» в боротьбі за медалі сезону-2022/23, а по-друге, протистояння між цими командами є дуже давнім і принциповим. Таке собі сусідське «дербі». У якому цього разу сильнішою стала «Магала», яка вийшла на чисте третє місце у турнірній таблиці.

Важливі для себе перемоги здобувають ФК «Луковиця» і ФК «Кам’янка» – представники колишнього Глибоцького району. І обидві команди здобули свої звитяги на виїзді. Кам’янчани дуже солідно взяли верх над ДЮСШ м. Глибока (рахунок – 0:5 на користь «Кам’янки»), а «Луковиця» була сильнішою за ФК «Садгора-Чорнівка».

Тепер «Луковиця» і «Кам’янка» фактично увірвалися до групи лідерів, де тепер і самий «чорт ногу зламає», і дуже чітко окреслили коло аутсайдерів чемпіонату, в яке входять «Воля», «Садгора-Чорнівка» і ДЮСШ м. Глибока. Кожній із цих команд належить багатенько і плідно попрацювати для того, щоби вийти з підвалин турнірної таблиці, адже відрив від найближчих суперників доволі таки великий. Це ви можете побачити на прикладі турнірної таблиці чемпіонату за підсумками шести минувших турів.

Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед аматорів
СУПЕРЛІГА-2022/23
VI тур
13 жовтня, четвер
ФК ВОЛЯ ЧЕРНІВЦІ – ФК ВОЛОКА – 0:5
15 жовтня, субота
ФК БРУСНИЦЯ – ФК ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 0:0
16 жовтня, неділя
ФК МАГАЛА – ФК БОЯНИ – 2:1
ДЮСШ М. ГЛИБОКА – ФК КАМ‘ЯНКА – 0:5
ФК САДГОРА-ЧОРНІВКА – ФК ЛУКОВИЦЯ – 0:1
Турнірна таблиця після шести турів

1 ФК «Волока» – 18 (30-4)

2 ФК «Фазенда» Чернівці – 13 (24-6)

3 СФК «Магала» – 12 (16-11)

4 ФК «Брусниця» – 10 (11-6)

5 ФК «Бояни» – 9 (17-7)

6 ФК «Кам’янка» – 9 (9-7)

7 ФК «Луко» Луковиця – 9 (7-8)

8 ФК «Воля» Чернівці – 4 (4-19)

9 ФК «Садгора – Чорнівка» – 3 (6-17)

10 ДЮСШ м. Глибока» – 1 (1-40)