Суперліга-2022/23: результативність продовжує тішити

Дуже цікавим виявився другий тур цьогорічного Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів. Так, голів шанувальники буковинського футболу у ІІ-му турі побачили трохи менше, аніж у першому – 24 проти 27-ми, проте перчинки в чемпіонаті таки додалося.

По-перше, з десяти команд-учасниць сім уже мають у своєму активі перемоги: до «Боян», «Магали», «Фазенди», «Волоки» та «Брусниці» – переможців стартового туру – після сьогоднішніх матчів додалися чернівецька «Воля» і «Кам’янка».

По-друге, після двох турів на вершині турнірної таблиці з шістьома очками знаходяться «Фазенда», «Волока» і «Брусниця». Ця трійка команд перемагала як вдома, так і на виїзді, та й при цьому забивали у ворота суперників два і більше м’ячів.

По-третє, всі десять команд вже забивали. Найрезультативнішою з усіх поки що є «Фазенда» з Чернівців – 13 забитих м’ячів, 10-ма голами відзначилися «Бояни». По одному – в активі ФК «Луковиця» і ДЮСШ м. Глибока, але віримо, що ці команди «виправляться».

Першу для себе перемогу на найвищому рівні здобув ФК «Воля». Це сталося в домашньому матчі чернівчан проти «Садгори-Чорнівки». «Воля» в ході матчу змогла не тільки зрівняти рахунок, а й ще до перерви відзначитися у воротах суперника й переможним м’ячем. Рахунок цього матчу – 2:1 на користь господарів. Відео матчу дивіться за наступним посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=WF9PeExunmc&t=1942s

«Фазенда» на виїзді здобула розгромну перемогу над ДЮСШ м. Глибока з рахунком 1:9. Поки що «фазендейро» менше чотирьох голів у сітку опонентів не забивають, а от глибочани у двох стартових матчах пропустили 17 м’ячів. Поки не пізно, потрібно щось змінювати…

Відзначимо гостьові перемоги «Волоки» та «Брусниці» над відповідно «Боянами» й «Луковицею», хоча господарі в цих поєдинках виглядали не гірше за гостей. Та, як кажуть у таких випадках – результат на табло, і в наступних турах втрачене потрібно буде надолужувати.

Ну а «Кам’янка» з рахунком 3:1 подолала «Магалу» в домашньому матчі. Цікаво, що в першому турі «Магала» впевнено перемогла на виїзді, а от у наступному це абсолютному переможцю минулорічної І Ліги не вдалося. Що ж, інтриги після цього в чемпіонаті тільки додалося.

 

Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону-2022/23
Суперліга
ІІ тур
Субота, 10 вересня
ФК ВОЛЯ ЧЕРНІВЦІ – ФК САДГОРА-ЧОРНІВКА – 2:1
Неділя, 11 вересня
ФК ЛУКОВИЦЯ – ФК БРУСНИЦЯ – 0:2
ДЮСШ М.ГЛИБОКА – ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 1:9
ФК КАМ‘ЯНКА – СФК МАГАЛА – 3:1
ФК БОЯНИ – ФК ВОЛОКА – 2:3
Стан турнірної таблиці після ІІ-го туру
1. ФК ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 6 (2) 13:1
2. ФК ВОЛОКА – 6 (2) 7:3
3. ФК БРУСНИЦЯ – 6 (2) 5:1
4. ФК БОЯНИ – 3 (2) 10:3
5. ФК МАГАЛА – 3 (2) 6:4
6. ФК КАМ‘ЯНКА – 3 (2) 3:5
7. ФК ВОЛЯ ЧЕРНІВЦІ – 3 (2) 3:6
8. ФК САДГОРА-ЧОРНІВКА – 0 (2) 2:5
9. ФК ЛУКОВИЦЯ – 0 (2) 1:6
10. ДЮСШ М. ГЛИБОКА – 0 (2) 1:17