Сформовано чвертьфінальні пари зонального Кубку Чернівецької області з міні-футболу в Зоні “Д”

Цього сезону зимовий Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу відбувається за новою формулою і значно більшою кількістю матчів, що дають можливість доказати свою силу і перевагу над суперниками і тим самим підтвердити свої чемпіонські амбіції фаворитам.

Новинкою є й те, що кожна з зон обласного чемпіонату і Кубку також проводять змагання за різними формулами. Дещо інакше за інших розпочали боротьбу за зональний Кубок області в зоні «Д». Тут команди на першому етапі було поділено на чотири групи, по дві кращих з яких виходили до чвертьфінальної стадії.

Таким чином, на першому етапі Кубку в зоні «Д» було проведено 24 матчі, за результатами яких було сформовано вісімку найсильніших команд, що продовжать боротьбу за почесний трофей у плей-оф. Наводимо для вас, шановні прихильники буковинського міні-футболу, всі результати групового етапу зонального Кубку області в зоні «Д», підсумкові турнірні таблиці і розклад чвертьфінальних пар:

 

Золотий колос – Великосілля – 2:0

Слобода – Маршинці – 3:1

Котелево – Динівці – 3:1

Недобоївці – Малинівка – 2:2

Клішківці – Торнадо – 4:1

Бояни – Стальнівці – 4:1

Драниця – Каплівка – 1:2

Строїнці – Ванчиківці – 0:4

 

Каплівка – Ванчиківці – 2:4

Драниця – Строїнці – 8:0

Торнадо – Бояни – 2:10

Клішківці – Стальнівці – 7:3

Котелево – Малинівка – 2:3

Динівці – Недобоївці – 2:5

Маршинці – Великосілля – 2:7

Слобода – Золотий колос – 0:2

 

Великосілля – Слобода – 0:2

Строїнці – Каплівка – 2:10

Маршинці – Золотий колос – 5:6

Малинівка – Динівці – 3:1

Недобоївці – Котелево – 2:1

Бояни – Клішківці – 5:1

Торнадо – Стальнівці – 4:4

Ванчиківці – Драниця – 2:4

 

Група «А»

  1. Золотий колос – 9
  2. Слобода – 6
  3. Великосілля – 3
  4. Маршинці – 0

 

Група «Б»

  1. Бояни – 9
  2. Клішківці – 6
  3. Стальнівці – 1
  4. Торнадо – 1

 

Група «С»

  1. Недобоївці – 7
  2. Малинівка – 7
  3. Котелево – 3
  4. Динівці – 0

 

Група «Д»

  1. Драниця – 6
  2. Ванчиківці – 6
  3. Каплівка – 6
  4. Строїнці – 0

 

Відповідно до регламенту і результатів групового етапу було сформовано наступні чвертьфінальні пари:

 

Золотий колос – Малинівка –

Бояни – Ванчиківці –

Недобоївці – Слобода –

Драниця – Клішківці –