Тиждень масового футболу-2019: “батьківські матчі” як родзинка тижня!

Справжньою прикрасою Тижня масового футболу УЄФА-2019 в Чернівецькій області стали, якщо так можна сказати, «батьківські матчі», організовані футбольними секціями чернівецьких спортивних клубів за сприяння Федерації футболу Чернівецької області.

Спочатку батьківський комітет чернівецького ФК «Спарта» зіграв товариську гру проти збірної команди Комітету арбітрів ФФЧО, а пізніше на стадіоні ДЮСШ №4 м. Чернівці (Садгора) між собою веселий «товарняк» відіграли батьки й вихованці ДЮСШ №4 2007/08 р.н.

Обидва матчі зібрали хорошу глядацьку аудиторію, особливо гра в Садгорі, а після завершення на учасників поєдинків чекали церемонії нагородження і кожен гравець отримав пам’ятний диплом від Української Асоціації Футболу.

Гра між батьками «Спарти» й футбольними арбітрами розпочалася голом і перевагою останніх, та згодом «спартанці» перехопили ініціативу і вже у другому таймі впевнено довели справу до перемоги з рахунком 6:3, чим дуже потішили вболівальників в особі юних футболістів і мам)

В Садгорі забитих м’ячів було значно більше. Там було зафіксовано бойову нічию з рахунком 7:7, а вболівальники палко підтримували як юних футболістів, так і батьківську команду, якій прийшлося дуже нелегко. Втім, головним був, звичайно, не результат, а проведення самого заходу в теплій та святковій атмосфері.

Маємо великі сподівання, що наступної осені буковинська футбольна спільнота проведе Тиждень масового футболу не менш активно і яскраво, аніж цього річ, а наразі хочеться подякувати усім, хто долучився до цього свята і тим самим посприяв популяризації нашого з вами улюбленого виду спорту – спорту №1 в усьому світі!