Тиждень масового футболу-2019: Переможцем “Цецино-Open” став “Авангард!

Першим повноцінним турніром з футболу під час проведення Тижня масового футболу УЄФА-2019 на Буковині, який повністю вписався суто в рамки проведення цього свята, став турнір «Цецино-Open», і відбувся він минулими вихідними на футбольному полі мікрорайону Цецино.

Зауважимо, що турнір вже встиг стати традиційним, адже проводиться протягом кількох років і збирає представників різних мікрорайонів Чернівців. Нині футбольні баталії відбулися за участю чотирьох команд, які розіграли комплект нагород і кубок спочатку в круговому турнірі, а потім переможця визначив фінальний поєдинок.

Одразу відмітимо, що партнерами цього футбольного свята на Цецино стали ГО «Спорт для всіх» і Федерація футболу Чернівецької області, які й надали нагороди для команд-учасниць змагань. Усі сім матчів турніру продемонстрували глядачам велике бажання перемог усіма командами-учасницями, але переміг, звичайно, сильніший!

За підсумками кругових змагань рівну кількість очок набрали «Авангард» і «Цецинляндія», які й вийшли до фіналу. Третє місце посіла команда «Янг лайф», а замкнула турнірну таблицю ФК «Роша». Фінальна гра не змогла визначити сильнішого і команди мусили пробивати післяматчеві пенальті, в яких сильнішим став «Авангард», і не в останню чергу завдячуючи своєму воротареві Владу Мельникову, кращому кіперові зимового чемпіонату області з міні-футболу.

Таким чином, титул переможця турніру «Цецино-Open» отримав «Авангард» і тепер зберігатиме його до наступної осені, а ми вітаємо команди за участь в акції Тижня масового футболу УЄФА-2019 на території Чернівецької області!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, А-3 SPORT MEDIA PRODUCTION, спеціально для ФФЧО