Тиждень масового футболу-2019: футбол, багато футболу, ще більше футболу!

З 21 по 29 вересня на Буковині, як і в усій Європі, проходить Тиждень масового футболу УЄФА. І проходить він дуже насичено, адже Буковину по праву ми можемо вважати одним із найактивніших і наймасовіших спортивних регіонів України. Звичайно, це було б неможливим без сприяння Федерації футболу Чернівецької області на чолі з Василем Орлецьким і Сергієм Задорожняком, які кожного року активно долучають до проведення різноманітних футбольних заходів на території Чернівецької області різні  спортивні та громадські організації.

От і цього року в рамках основних змагань протягом Тижня масового футболу в Чернівецькій області задіяно понад 145 аматорських, ветеранських і дитячо-юнацьких команд (це – Чемпіонати області у трьох лігах, ветеранський чемпіонат області, Ліга Чемпіонів районів Чернівецької області, Кубок Ліги-ІІ та змагання обласної та міської ДЮФЛ).

Окрім цього, спеціально під проведення Тижня масового футболу УЄФА були заплановані товариські зістрічі й турніри на території міста й області. Зокрема, мали зіграти між собою викладачі ЧНУ і збірна студентів І курсу, батьки обласних ДЮСШ з командою Комітету арбітрів ФФЧО, а на штучному майданчику ЧНУ мав бути проведений турнір серед дівчачих команд ВНЗ м. Чернівці.

Звичайно, не обійшлося й без майстер-класів та відкритих уроків футболу. У Чернівцях обласною федерацією футболу були заплановані майстер-класи під час проведення тренувань в ДЮСШ області із залученням діючих зірок і ветеранів буковинського футболу, у Сторожинці – «Фестиваль Чемпіонів «Відкриті уроки футболу».

 Не забули в ФФЧО і про героїв літніх і осінніх змагань на полях і штучних майданчиках Буковини серед команд, що не є профільними у футболі. Це – баталії між студентами, школярами й просто шанувальниками футболу. Вже найближчими днями й навіть годинами очікуйте на цікаві фото та відео звіти, а також на захоплюючі розповіді про проведення Тижня масового футболу УЄФА на Буковині!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, А-3 SPORT MEDIA PRODUCTION, спеціально для ФФЧО