“ТОМ-студіо” зміцнює лідерство в Чемпіонаті Чернівців з футзалу

До кінця Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу залишилося всього три тури. Цього вівторка на паркеті чернівецького ФОК «Олімпія» команди відіграли матчі 6-го туру, але гру «Урожай» – «Волока» було перенесено. Втім, і ті чотири, що відбулися, запам’яталися видовищністю й інтригою.

Справжнім чемпіонським ходом іде сезоном «ТОМ-студіо» – 6 перемог у шести матчах. У звітному турі «студійці» зіграли так само, як і в попередніх іграх – солідно, впевнено і потужно. Перемога над «ЧОЕК» з рахунком 5:1 зберегла за «ТОМ-студіо» першу сходинку в турнірній таблиці і тут усе, як то кажуть, залежить тільки від самої команди, яка, як ніколи, близька до здобуття довгоочікуваного чемпіонського титула.

Першу перемогу у футзальному сезоні-2020/21 здобуває «Арена». Якщо спочатку «ВНВ-груп» грала з суперником на рівних, то після травми свого воротаря все змінилося. У другому таймі «Арена» довела рахунок матчу до переможного кінця і табло зафіксувало цифри 6:3 на користь аренівців.

Після двох турів поспіль із здобутими очками чергову поразку отримав чернівецький «Маккабі», що поступився «Vel-Team»у з рахунком 2:7, а от «велтімівці» значно покращили цією перемогою своє турнірне становище в нинішньому чемпіонаті.

Другу веселу карусель поспіль закрутили для себе і між собою «Чернівецький рятувальник» і ФК «Чернівці». Обидві команди в минулому турі відіграли шалені нічиї з опонентами з однаковими рахунками 5:5, а у звітному турі подарували глядачам ще одну результативну і веселу нічию 4:4. «Чернівці» вели у рахунку 2:0 і 4:1, але перемогу утримати не змогли. Втім, нічия стала направду справедливим підсумком цієї гри, яку ви можете подивитися на нашому каналі в ЮТУБІ. Як і інші двобої чемпіонату Чернівців з футзалу сезону-2020/21:

https://www.youtube.com/channel/UCaLFgiuScwzGDEUYCs7UEYQ/videos

 

Шостий тур. 9 лютого 2021. ФОК «Олімпія»

Маккабі – Vel-Team 2:7

Арена – BHB-Group 6:3

ЧОЕК – ТОМ-studio 1:5

Чернівецький рятувальник – ФК Чернівці 4:4

 

Турнірна таблиця чемпіонату станом на 11 лютого 2021 р.

  1. ТОМ-студіо – 18 (6)
  2. Урожай – 13 (5)
  3. ФК «Волока – 10 (4)
  4. Vel-Team – 10 (6)
  5. ФК Чернівці – 6 (5)
  6. Чернівецький рятувальник – 5 (5)
  7. ЧОЕК – 4 (5)
  8. Маккабі – 4 (6)
  9. Арена – 3 (6)
  10. ВНВ-груп – 3 (6)