Турнір пам’яті Дмитра Білоуса зіграють і буковинські ветерани

Сьогодні в Чернівцях розпочинається футбольний Турнір пам’яті Дмитра Білоуса, який відійшов у вічність цієї осені. Напевно, вперше традиційний для Буковини листопадно-грудневий меморіал проходитиме одразу в кількох номінаціях і в кількох футбольних дисциплінах.

У чернівецькому ФОК «Олімпія», як ми раніше і анонсували, відбудеться турнір з футзалу, який стане суттєвою передсезонною перевіркою для багатьох команд Чернівецької області. Змагання проходитимуть у трьох групах по чотири команди.

Не відстають від аматорів і буковинські футбольні ветерани. Змагання між ветеранами з міні-футболу в рамках Турніру пам’яті Білоуса розпочинаються також сьогодні, і одразу у двох вікових категоріях – «40+» і «50+». Молодші ветерани гратимуть сьогодні, старші – стартуватимуть завтра. Перший тур ветеранських змагань відбудеться на штучному майданчику стадіону «Буковина», другий – на стадіоні «Маленький Пари». Стосовно наступних турів інформацію додамо додатково.

У категорії «40+» зіграє 5 команд-учасниць, у категорії «50+» – шість, і це не може не радувати, адже, як ми бачимо, вік зовсім не владний над ветеранами крайового футболу.

Пропонуємо вам розклад двох перших турів змагань ветеранів. Вболівайте, приходьте, дивіться! Буде цікаво!. Можливо, деяки матчі як із футзалу, так і з міні-футболу транслюватимемо на нашому відео каналі в Youtube!

СУБОТА, 27 ЛИСТОПАДА (“БУКОВИНА”)

13:30 СПАРТА – БУКОВИНА-РЕТРО (40+)

14:30 ДРІМ-ТІМ – ЧЕРВОНА РУТА (40+)

НЕДІЛЯ, 28 ЛИСТОПАДА (“БУКОВИНА”)

13:30 ВІКНЯНСЬКА ТГ – ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ (50+)

14:20 ФАЗЕНДА – БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ (50+)

15:10 БЕРЕГОМЕТ – ІВА КОРОВІЯ (50+)

СУБОТА, 4 ГРУДНЯ (“МАЛЕНЬКИЙ ПАРИЖ”)

12:30 ІВА КОРОВІЯ – ЧЕРВОНА РУТА (40+)

13:30 БУКОВИНА-РЕТРО – ДРІМ-ТІМ (40+)

НЕДІЛЯ, 5 ГРУДНЯ (“МАЛЕНЬКИЙ ПАРИЖ”)

11:30 ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ – ФАЗЕНДА (50+)

12:30 БЕРЕГОМЕТ – ВІКНЯНСЬКА ТГ (50+)

13:30 БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – ІВА КОРОВІЯ (50+)