“Урожай-Моцарелла” продовжує лідирувати у відкритому Чемпіонаті Чернівців з футзалу

«Розтягується» потихеньку пелотон команд у відкритому Чемпіонаті Чернівців з футзалу-2018/19. Після шостого туру маємо і одноосібного лідера, і міцну серединку, і вже тільки двох аутсайдерів, які не здобули очок у нинішньому сезоні.

Лідерство своє підтвердив віце-чемпіон і володар Кубку Чернівців з футзалу попереднього сезону «Урожай-Моцарелла». Підтвердив у дуже й дуже нелегкому поєдинку з «Leader Team». Цей матч був центральним матчем туру, двобоєм команд, що не тільки входять до групи лідерів, а й не мали у своєму пасиві жодної поразки. І мусимо сказати, що напруга у грі тривала до останніх секунд!

Перший тайм виграв «Урожай» з рахунком 2:0. Здавалося б, усе, шансів у «каратистів» спасти гру немає, але «Лідер» в черговий раз довів, що є однією з найнепередбачуваніших команд буковинського футзалу. Такою, що може зібратися в будь який момент і переламати хід гри. «Каратисти» скоротили розрив до 1:2, завзято атакували й намагалися зрівняти рахунок, але трошки забракувало, напевно, часу, та й сил. Більш досвідчений «Урожай» все ж довів гру до перемоги і вже другий тур поспіль є одноосібним лідером чемпіонату.

Також у цьому турі маємо новий рекорд результативності однієї команди за гру, причому рекорд в історії останніх чемпіонатів Чернівців з футзалу! Його встановив «Інстал ПРО» в матчі проти «Політеха». «Студенти» цього разу виглядали просто «хлопчиками для биття», і 16 (!!!) пропущених м’ячів є цьому чітким підтвердженням! Остаточний рахунок 16:4 виводить «Інстал ПРО» на «чисту» другу позицію у турнірній таблиці!

«Погуляла» вдосталь і «Волока-2», яка «всуху» розгромила нестабільний «Золотий Колос – М’ясо Буковини» з рахунком 8:0, пам’ятаючи, напевно, поразку у принциповому матчі минулого туру від «урожаївців», і, звичайно, залишається в групі лідерів турніру.

«Підтягнувся» після стартових невдач «Т.О.М. студіо». В шостому турі в дуже напруженому й нервовому двобої з ФК «Чагор» «зелені» двічи змушені були відіграватися, але у другому таймі вже самі вийшли вперед, а наприкінці матчу забили остаточний «цвях» у рахунок – 4:2 на користь «Т.О.М. студіо», який якраз і випередив «Чагор» у турнірній таблиці.

Перші очки, навіть більше – першу перемогу в чемпіонаті – здобуває «Самопоміч-Бук-Фам». Трохи несподівано буковинські медики обіграли амбіційних «Друзів», які на старті сезону відібрали очки в «Урожая» і вважалися фаворитами в цій грі. Але, очікування і передбачення – це одне, а результат – 4:3 на користь «Бук-Фама» – на табло!

Наводимо усі результати 6-го туру Чемпіонату Чернівців з футзалу-2018/19:

VI тур
«Моцарелла-ЧНУ» – «Чернівецький рятувальник» 4:6
«М’ясо Буковини-Зол.Колос» – ФК «Волока-2» 0:8
«Урожай-Моцарелла» – «Leader team» 2:1
«Інстал ПРО» – «Політех» 16:4
ФК «Чагор» – «T.O.M.studio» 2:4
«Друзі» – «Бук-Фам» 3:4

А турнірна таблиця після цього туру набуває наступного вигляду:

1 «Урожай-Моцарелла» – 16 (6)
2 «Інстал ПРО» – 14 (6)
3 ФК «Волока-2» – 13 (6)
4  «Leader team» – 11 (6)
5 «T.O.M.studio» – 10 (6)
6 «Друзі» – 10 (6)
7 ФК «Чагор» – 9 (6)
8 «Чернівецький рятувальник» – 9 (6)
9 «М’ясо Буковини-Зол. Колос» – 6 (6)
10 «Самопоміч-Бук-Фам» – 3 (5)
11 «Моцарелла-ЧНУ» – 0 (6)
12 «Політех» – 0 (5)