“Урожай” перемагає в останньому турнірі зимового сезону-2020/21!

Останнім матчем зимового футбольного сезону-2020/21 на Буковині став фінал Кубку Чернівців з футзалу у чернівецькому ФОК «Олімпія». В ньому зійшлися минулорічний володар Кубку, екс-чемпіон нинішнього сезону «Урожай» і «Чернівецький рятувальник», для якого поєдинок у фіналі футзального Кубку міста став першим в історії.

Обидві команди були «сіяними» під час жеребкування Кубку, але дорога до фіналу була для них різною. Якщо «Рятувальник» у півфіналі свого суперника впевнено розгромив, то «Урожаю» було дуже важко у двобої з принциповим опонентом – «Волокою», який незадовго перед цим переміг «урожаївців» у «золотій» серії фіналів Відкритого Чемпіонату Чернівців.

Традиційно «Урожай» є фаворитом будь-яких змагань з футзалу та міні-футболу, але цей сезон для команди не склався. Тому цей матч був для «урожаївців» останнім шансом здобути хоч один трофей сезону у свою багату колекцію.

«Розкачка» у фінальному матчі тривала половину першого тайму. Жоден із суперників подій не форсував, очікуючи на помилку опонента, але потім усе стало на свої місця. «Чернівецький рятувальник» однозначно може занести цей зимовий сезон у свій актив, адже зіграв у двох фіналах, проте це був зовсім не його день…

«Урожай» у другій половині першого тайму відзначився двічи, у другому таймі забив ще два м’ячі у ворота суперників, і тоді стало зрозумілим, що «урожаївці» цей матч вже не віддадуть. І, хоча «Рятувальник» грав до останнього, зміг забити м’яч престижу і намагався відзначитися ще, фінальний свисток арбітра зафіксував на табло рахунок 4:1 на користь «Урожая», який і став володарем Кубку-2021 з футзалу.

То ж сезон закінчено, чекатимемо тепер на баталії Великого футболу-2020!