“Урожай” продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю Чемпіонату Чернівців-2017

DSC_0333

Цього сезону Чемпіонат Чернівців із футболу серед аматорів радує, в першу чергу, кількістю команд-учасниць. Все ж таки, серед 9-ти команд можна провести повноцінний турнір, а якщо врахувати, що така ж кількість команд заявлена і на Чемпіонат Чернівецької області, розуміємо, що організація Чемпіонату Чернівців-2017 доволі високого рівня.

DSC_0336

Щодо подій у чемпіонаті, то тут усе відбувається в певній мірі прогнозовано. Домінування «Урожаю» з Білої читалося ще перед початком сезону, адже «урожаївці» мають дуже потужний склад. Як на мій погляд, один із кращих на сьогоднішній день у буковинському футболі. До того ж, саме «Урожай» є діючим чемпіоном Чернівців, причому чемпіоном, безсумнівно, заслуженим, оскільки грала команда цікаво й видовищно!

DSC_0332

Більше того, взимку команда з Білої на вищому рівні відіграла й Відкритий чемпіонат Чернівців із футзалу, де так само стала чемпіоном. От і виходить, що «Урожай» останніми сезонами ніби «царює» в чернівецькому футболі й конкуренцію йому скласти буде складно для будь-якої іншої команди.

DSC_0338

У минулому сезоні боротьба за чемпіонство йшла між «Урожаєм» і «Дрім-Тімом», тому сезон 2017 року став таким собі «дежа вю». Обидві команди знову очолюють турнірну таблицю, причому відірвалися від усіх інших суперників на дуже солідну відстань. На стільки солідну, що вже зараз зрозуміло, що в чемпіонській гонці прийматимуть участь лише вони))

DSC_0346

Без очкових втрат у чемпіонаті наразі йде лише «Урожай» – шість перемог у шести матчах. Та й результативність команда демонструє непогану: в середньому «урожаївці» забивають майже три голи за матч, хоча той же ж «Дрім-Тім» має значно більшу середню результативність.

DSC_0349

Не зважаючи на все це, останній тур дався лідерам не так вже й просто. «Урожай» приймав на своєму полі «Буковину-Ретро», укомплектовану фактично з ветеранів, і «жовто-чорні» дали лідерам справжній бій. Повели у рахунку господарі, але перед самою перервою «Буковині» вдалося зрівняти рахунок у матчі.

DSC_0350

Розвиток подій обіцяв цікавий другий тайм, і він дійсно таким і став!  У середині тайму гості просто шокували всіх, коли забили другого м’яча і вийшли вперед. До того ж, розігралася непогода: шалена злива й сильний вітер розігнали глядачів, та й самі гравці опинилися в жахливих умовах. Та чемпіон проявив характер, зібрався й повернув хід матчу на свою користь. Спочатку «урожаївці» зрівняли рахунок, а за кілька хвилин до фінального свистка арбітра забили втретє й вирвали для себе вже шосту поспіль перемогу в чемпіонаті!

DSC_0353

В інших матчах шостого туру Чемпіонату Чернівців із футболу серед аматорів між собою «розбиралися» середнячки й аутсайдери. Так, ГО «Самопоміч» перемогла «БукФам-Бульвар» із рахунком 3:1 і вийшла на третє місце в турнірі, одночасно залишивши «медиків» на останній сходинці у турнірній таблиці, а «Мрія» з мінімальною перевагою 1:0 подолала «Буковинську надію».

DSC_0354

Через певні причини гру «Дрім-Тіма» і «Фазенди» було перенесено на невизначений термін, і тому чернівецька «Команда мрії» відстає тепер від лідера чемпіонату – «Урожая» – аж на 8 очок, але при цьому має дві гри в запасі. То ж уся головна боротьба між цими двома фаворитами – попереду.

DSC_0355

6-й тур.

«Урожай» – «Буковина-Ретро» – 3:2, «БукФам-Бульвар» – ГО «Самопоміч» – 1:3, «Мрія» – «Буковинська надія» – 1:0 (вихідний – ФК «Лужани»)

У 7-ту турі зустрінуться:

«Буковинська надія» – «БукФам-Бульвар», ФК «Фазенда» – «Мрія», «Буковина-Ретро» – «Дрім-Тім», ФК «Лужани» – «Урожай» (вихідний – ГО «Самопоміч»)

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0363

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

  1. “Урожай” – 18 (6)
  2. “Дрім-Тім” – 10 (4)
  3. ГО “Самопоміч” – 8 (6)
  4. “Мрія” – 6 (5)
  5. ФК “Лужани” – 5 (5)
  6. “Буковина-Ретро” – 5 (5)
  7. “Буковинська надія” – 4 (6)
  8. “Фазенда” – 2 (4)
  9. “БукФам-Бульвар” – 2 (5)