“Урожай” робить “золотий дубль” міні-футбольного сезону 2017/18!

 

 

 

 

 

 

Сьогодні завершився сезон зимового міні-футболу 2017/18 рр. На майданчику СОУ «Буковина» відбувся фінал Кубку Чернівецької області, в якому вже вдруге в нинішньому сезоні у вирішальній грі зійшлися чернівецька «Вікторія» і «Урожай» з Біли. Нагадаємо, у фіналі Чемпіонату області з рахунком 5:2 переміг «Урожай», тому мотивація у «Вікторії» на цей матч була значно сильнішою, аніж у суперника.

 

 

 

 

 

 

У чвертьфіналі «урожаївці» впевнено перемогли майже сусідів з ФК «Лужани» з рахунком 4:0, а «Вікторія» вибила з розіграшу Кубку області «Шишківці» (2:0). Значно важче прийшлося фіналістам у півфіналах, де одни з однаковим рахунком 2:1 здобули перемоги над «Буковинською надією» («Урожай») і «М’ясом Буковини» («Вікторія»).

 

 

 

 

 

 

Не зважаючи на морозну погоду, глядачів на фінал зібралося чимало. І навряд чи вони пошкодували про те, що не сиділи вдома: матч був цікавим, напруженим, з великою кількістю моментів, у рахунку вели як одні, так і другі. Тобто, справжній фінал!

 

 

 

 

 

 

Віддамо належне обидвом воротарям: вони відпрацювали, як то кажуть, «по повній»! М’яч був ковзким, поле – теж, тому небезпека пропустити була дуже високою, але кіпери в черговий раз довели, що у кращих міні-футбольних командах Буковини вони – на своєму місці!

 

 

 

 

 

 

Суттєвої переваги у грі не було в жодної з команд, сили й склади опонентів були рівними, та рахунок у грі відкрив «Урожай». Щоправда, перевага «урожаївців» довго не протрималася, адже «Вікторія» цілеспрямовано йшла вперед і ще до перерви рахунок зрівняла.

 

 

 

 

 

 

Сценарій другого тайму був схожим, але тут усе вийшло навпаки: вперед вийшла «Вікторія», а рахунок у самому кінці гри зрівняв «Урожай». Команди так і дограли внічию основний час, а в серії післяматчевих пенальті з рахунком 3:1 переміг «Урожай» і, таким чином, зробив «золотий дубль» сезону! А «Вікторія» двічи заробила «срібні» нагороди, що, звичайно, теж престижно. Звичайно, зрозуміло, що після минулорічного чемпіонства віце-чемпіон області й фіналіст Кубку області – нерівноцінна заміна статусу переможця, проте двічи поспіль випадковості не трапляються і домінація «Урожая» в сезоні 2017/18 не має викликати жодних сумнівів.

 

 

 

 

 

 

Нам лишається привітати обидві команди з досягненнями, подякувати їм за цікавий, змістовний футбол, який вони продемонстрували протягом обидвох турнірів і побажати їм вдалого наступного сезону! А нам із вами – побачити багато яскравих матчів в усіх футбольних дисциплінах!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО