«Урожай-Сітка-Захід» – знову чемпіон Чернівців з футзалу!

Фінішував Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу сезону-2022/23. Напевно, десь прогнозовано, якщо говорити про чемпіона. Нового «старого» чемпіона, адже «Урожай-Сітка-Захід» свій титул діючого переможця захистив, хоч і прийшлося цієї зими «урожаївцям» нелегко.

Питання про чемпіонство було відкритим до останнього туру, та й то «Урожаю» приходилося наздоганяти суперника, що втік уперед і тільки перемога в матчі проти «Фазенди» у ХІІІ-му турі гарантувала команді загальну перемогу в чемпіонаті.

І «урожаївці» цю перемогу здобули, немовірними зусиллями, але здобули. Боротьба у грі тривала до останніх секунд, але фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:1 на користь «Урожая». «Фазенда» ж, що добре стартувала, але кінцівку сезону провалила, залишилася в нижній частині турнірної таблиці.

«Том-Студіо», який лідирував більшу, напевно, частину сезону, мав в останньому турі складний матч, який багато що вирішував, адже в разі поразки «студійці» замість потенційного чемпіонства могли взагалі залишитися без медалей  чемпіонату через неймовірну щільність у групі лідерів.

Але фактично боротьби у поєдинку проти «Radenta” не сталося. «Том-Студіо» переміг впевнено як за результатом, так і за грою, і на годину навіть знову очолив турнірну таблицю, адже «Урожай-Сітка-Захід» грав після цього. А от «Radent”, що мав шанс стати третім, відкотився після цієї поразки на п‘яту підсумкову позицію.

Недобоївському «ДВ-Трансу», можна сказати, «полегшив» життя «Чернівецький рятувальник», який не зміг вийти на гру проти представника Хотинщини, і «ДВ-Транс» у підсумку посідає 4-ту сходинку в турнірній таблиці. Порівняно з минулим сезоном це – крок назад, і недобоївчанам є про що подумати щодо наступного сезону в буковинському футзалі.

Ну і «Бастіон», що повністю провалив старт, усе ж таки фінішував третім, і в будь-якому випадку це – історичне досягнення, адже ця команда вперше виступила в Чемпіонаті Чернівців. «Бронзові» медалі зі старту – доволі непоганий початок.

18 березня, субота
ФОК «Олімпія» Чернівці
ХІІІ тур

УСК ДОВБУШ ЧЕРНІВЦІ – ФК РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – 4:3
RADENT ЧЕРНІВЦІ – ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – 0:3
ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД ЧЕРНІВЦІ – 1:2
ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ ЧЕРНІВЦІ – БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – 3:7
ДВ-ТРАНС ЧЕРНІВЦІ – ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – +:-
АМАТОР-САДГОРА ЧЕРНІВЦІ – ВАРАТИК КОЛОМИЯ – +:-

Вихідний – ДЮСШ-1 ЧЕРНІВЦІ

 

1. УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД ЧЕРНІВЦІ- 29

2. ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – 27

3. БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – 25

4. ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – 24

5. RADENT ЧЕРНІВЦІ – 21

6. АМАТОР-САДГОРА ЧЕРНІВЦІ – 19

7. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 18

8. ФК РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – 17

9. ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 14

10. УСК ДОВБУШ ЧЕРНІВЦІ – 12

11. ВАРАТИК КОЛОМИЯ – 10

12. ДЮСШ-1 ЧЕРНІВЦІ – 4

13. ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ ЧЕРНІВЦІ – 4