“Урожай-Сітка-Захід” перемагає “КІВС-“Енергію-2” і виходить до наступного кваліфікаційного раунду Кубку України з футзалу

Триумфально склався матч-відповідь І-го кваліфікаційного раунду Кубку України з футзалу сезону-2022/23 для чернівецької команди «Урожай-Сітка-Захід». Чернівчани на своєму полі зіграли впевнено і потужно, не залишивши жодного шансу гостям і перемогли з рахунком 5:2.

Цією перемогою над «КІВС-«Енергією2» зі Львова «Урожай-Сітка-Захід» забезпечив собі вихід до наступного кваліфікаційного раунду і продовження боротьби за престижний український футзальний трофей поточного сезону.

Нагадаємо, в першому матчі цього протистояння, яке відбулося у Львові в листопаді, було зафіксовано нічию з рахунком 1:1, яка була «на руку» чернівецькій команді, і чернівчани цим сповна скористалися за підсумками двох матчів.

Розпочали «урожаївці» домашню гру на мажорній ноті. Вже на 5-й хвилині «Урожай-Сітка-Захід» вів у рахунку 2:0 після голів Хандія і Савчука і впевнено контролював гру. Ворота господарів надійно захищав Ростислав Храпко, який зводив нанівець усі спроби гостей забити м‘яча у відповідь.

Проте, наприкінці першого тайму «енергетикам» таки вдалося скоротити рахунок до 2:1 і вони з подвійною енергією пішли вперед. Втім, господарі вистояли, а після перерви знову повернули собі ініціативу у грі. А потім почалося…

Спочатку досвідчений Тодорович відновлює перевагу «Урожая» у два м‘ячі, а згодом Чемерейко довів рахунок до 4:1 і фактично поставив крапку у протистоянні. Щоправда, до кінця гри команди встигли ще обмінятися забитими голами, та на кінцевий підсумок гри це вже не вплинуло.

5:2- і «Урожай-Сітка-Захід» крокує до ІІ-го кваліфікаційного раунду Кубку України з футзалу і як мінімум повторює минулорічний успіх на цій стадії у цьому турнірі. Про наступного суперника «урожаївців» ми дізнаємося вже незабаром.

Безумовно, хочеться відзначити гру львів‘ян. Молода, амбітна команда, яка, до того ж, є «дублем» екстралігової «Енергії», вдало виступає у львівській обласній Суперлізі й має досвід боротьби у Першій лізі футзалу України. «Енергія-2», безумовно, була достойним суперником для чернівчан і хочеться щиро побажати їй успіхів у майбутньому.

«В першу чергу хотів би подякувати за допомогу і підтримку компанії «Сітка-Захід» і особисто її генеральному директору Максиму Вікторовичу Шерстеню, – зазначив після гри президент ФК «Урожай-Сітка-Захід» Володимир Глібка. – Його внесок у наш успіх важко переоцінити і ми сподіваємося, що разом дійдемо до нових вершин.

Також мушу висловити повагу і подяку нашим суперникам-львів‘янам. «Енергія-2» продемонструвала цікаву комбінаційну гру. Це дуже хороша команда і у її гравців є дуже хороші перспективи проявити себе на вищому рівні».

 

10 грудня, субота
ФОК “Олімпія”, м. Чернівці
Кубок України з футзалу-2022/23
І кваліфікаційний раунд
ФК “Урожай-Сітка-Захід” Чернівці – “КІВС-“Енергія-2” Львів – 5:2 (2:1)
Арбітр – Артем Федоріщев (Луганська обл.)
Другий арбітр – Тарас Дем’янчук (Івано-Франківськ)
Третій арбітр – Олександр Плахов (Чернівці)
Хронометрист – Василь Грушкевич (Чернівці)
Делегат матчу АФУ і спостерігач арбітражу – Василь Фурман (Чернівці)
ФК “Урожай-Сітка-Захід”: Ростислав Храпко, Віталій Гончар (к), Денис Хандій, Олег Чемерейко, Олег Керчу, Вадим Пислар, Олександр Тодорович, Юрій Головачук, Євгеній Маркін, Андрій Савчук, Сергій Париський, Віталій Ткачук.
Президент – Володимир Глібка
Старший тренер – Сергій Янчик
Тренер – Віталій Ткачук
Лікар – Валерій Чинчик
Прес-аташе – Альберт Комарі
“КІВС-“Енергія-2” Львів: Антон Чудний, Ростислав Король, Артур Гричук, Ростислав Гуль, Ігор Михайлішин (к), Олег Данилович, Олег Мурин, Лук’ян Сибірцев, Владислав Константінов, Максим Шандра, Артем Шумило, Святослав Дубик.
Старший тренер – Назарій Станкевич
Тренер – Юрій Шукатка
Тренер – Степан Струк
Голи: Денис Хандій (3), Андрій Савчук (5), Олександр Тодорович (29), Олег Чемерейко (37, 40) – Владислав Константінов (17), Ростислав Гуль (38)