“Урожай-Сітка-Захід” розпочинає підготовку до старту в кубку України з футзалу сезону-2022/23

Чергову цікаву, насичену осінь цьогоріч, не зважаючи на всі складнощі та перепони, готовий запропонувати усім шанувальникам футзалу як Буковини, так і всієї України чернівецький «Урожай-Сітка-Захід». Чернівецька команда, яку очолює Володимир Глібка, готова вже вдруге поспіль у своїй історії вступити в боротьбу за Кубок України з футзалу. І не тільки.

Можливо, «урожаївці» зіграють і в першості України, але це поки що – питання, яке стоїть перед командою та її керівництвом, і воно вирішуватиметься поступово. Наразі головна мета «Урожая» – виступи в Кубку України.

Нагадаємо, «Урожай-Сітка-Захід» минулого сезону встиг приємно здивувати вболівальників як своєю грою, так і результатами. Чернівецька футзальна команда блискуче пройшла два попередніх раунди Кубку і змогла вибити з розіграшу досвідчені «Орлівку» з Вінниці та ужгородський «Ужнет» і лише в останньому кваліфікаційному раунді поступилася «Гепарду» з Харкова, який було укомплектовано досвідченими гравцями високого рівня.

Достатньо зауважити, що «урожаївці» зіграли в розіграші тогорічного Кубку України 5 матчів і у трьох із них перемагали, в тому числі – двічи на виїзді. Загалом статистика виступів чернівчан тієї осені виглядає наступним чином:

3 перемоги – 1 нічия – 1 поразка, різниця м’ячів – 19:10.

Що ж являтиме собою «Урожай-Сітка-Захід» сезону-2022/23 в Кубку України з футзалу? Коментар на це питання надав президент клубу Володимир Глібка – неймовірний шанувальник футзалу і багаторічний очільник «урожаївців».

«Наша команда знову готується до виступів на паркеті на високому рівні. Спираючись на досвід минулго року, ми зрозуміли, що можемо бути конкурентоздатними на всеукраїнській арені. І цьогоріч спробуємо виступити ще краще. Безумовно, ми задоволені виступом у Кубку України-2022/23, отримали неоціненно важливий досвід гри з кращими командами країни, і тепер хочемо виступити краще, пройти вище і здобути більше перемог. Розуміємо, що команда має бути укомплектована потужними гравцями і наразі працюємо над цим. Так, певні зміни у складі порівняно з минулим роком є, і ми сподіваємося, що ці зміни – на краще. Подробиці – згодом, ближче до старту в турнірі».

Починаючи з вересня, «Урожай-Сітка-Захід» розпочинає повноцінну підготовку до сезону: тренування, награння зв’язків у грі, інші налаштування. Ігри «урожаївців» ви зможете побачити як в онлайн-трансляціях, так і в записі на нашому відео каналі в YOUTUBE. А наразі – слідкуйте за нашими публікаціями та подальшими новинами.