“Урожай-Сітка-Захід” Чернівці: підсумки виступу у фінальній частині АФЛУ

Наприкінці квітня закінчив свій осінньо-зимово-весняний сезон-2022/23 чернівецький футбольний клуб «Урожай», який у футзальній програмі мав назву «Урожай-Сітка-Захід». Закінчив, на жаль, не на мажорній ноті, але в будь-якому випадку позитивно.

Останнім акордом цьогорічних виступів «урожаївців» стала участь у фінальній частині Аматорської футзальній лізі України у Львові, де забралися 16 кращих аматорських команд нашої країни з футзалу. Звичайно, ми розраховували на високе місце і тріумфальне повернення команди, проте через різні причини все сталося не зовсім так.

У груповому етапі «Урожай» зіграв проти ФК «Славута», ГУ НП «Динамо» з Хмельницького та «Галицької здоби» зі Львова. На жаль, усі три гри команда програла, хоч і з мінімальним рахунком і не зовсім по грі. Не вистачило фарту і влучності у вирішальних моментах.

Далі чернівчани попали у так званий Кубок Надії, в якому зіграли чотири команди, що посіли останні місця у своїх групах. Там «Урожай-Сітка-Захід» рівних собі не мав і впевнено переміг «Likarske» з Сум із рахунком 4:0 і «Ниву» зі Стрижавки з рахунком 3:1. А рівненський «Хімік-Танчик-Сокіл» на останню гру Кубку просто не вийшов.

Якщо говорити про загальні підсумки цих змагань, то маємо десь таке:

6 ігор: 3 перемоги, 3 поразки

Різниця забитих/пропущених м’ячів – 9:6

В підсумку маємо безцінний досвід гри на вищому аматорському рівні проти кращих команд України, тренерський склад зробить потрібні висновки, скоріш за все, відбудуться і певні зміни у складі команди, і наступного сезону «урожаївці» підійдуть до всеукраїнських змагань значно серйозніше, з ретельними підготовкою і налаштуванням.

 

ЧЕМПІОНАТ АФЛУ-2023 (фінальна частина)

м. Львів, 20-22 квітня

Груповий етап

 

«Урожай-Сітка-Захід» – ФК «Славута» – 0:1

«Урожай-Сітка-Захід» – ГУ НП «Динамо» Хмельницький – 0:1

«Урожай-Сітка-Захід» – «Галицька здоба» Львів – 2:3

 

Кубок Надії

 

«Урожай-Сітка-Захід» – «Likarske» Суми – 4:0

«Урожай-Сітка-Захід» – «Нива» Стрижавка – 3:1

«Урожай-Сітка-Захід» – «Хімік-Танчик-Сокіл» Рівне – +:-