“Урожай-Сітка-Захід” і “ДВ-Транс” “втікають під погоні” у Відкритому Чемпіонаті Чернівців з футзалу!

Черговий, 6-й тур Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу сезону-2021/22 відбувся минулими вихідними. Цього року маємо дуже цікавий чемпіонат, прикрашений в усіх сенсах і відношеннях нечернівецькими командами, що повністю виправдовує традиційний статус турніру як відкритого.

Що приніс нам 6-й тур? Багато чого. З однієї сторони, два лідера – «Урожай-Сітка-Захід» і «ДВ-Транс» – знову перемагають та суттєво і майже безнадійно відриваються від усіх інших і будуть тільки між собою вирішувати долю «золота» і «срібла» сезону.

З іншої сторони, всередині турнірної таблиці бачимо велике скупчення команд на підході до призової третьої позиції. Нестабільні гра і результати цих команд однозначно триматимуть інтригу для всіх нас до кінця чемпіонату, адже кожного туру в «міжсобойчиках» між ними вирішуватимуться важливі питання.

Отже, «урожаївці» в дуже нелегкому і напруженому для себе матчі перемогли «Фазенду» з рахунком 2:0, а недобоївський «ДВ-Транс» буквально «видряпав» перемогу над «Чернівецьким рятувальником» 3:3. Обидві команди мають вже по 18 здобутих очок і відрив від найближчого суперника – «Варатика» з Коломиї – складає вже 7 очок після шести турів!

Щодо «Фазенди», то ця потужна і амбітна команда на даний момент має дві поразки, якраз від лідерів чемпіонату, і вже навряд чи має сподівання на те, щоби піднятися вище в турнірній таблиці. Тепер головною метою «фазендейрос» із Чернівців є «бронза» сезону…

Дещо несподівано для багатьох поступився в цьому турі «Варатик». Для команди з Коломиї це – перша поразка в сезоні, проте з трійки лідерів завдяки поразкам своїх найближчих переслідувачів «Варатик» усе ж поки що не випав.

«Рокитне-Стальнівці», які, на жаль, провалили старт сезону, нарешті доказали всім, що можуть демонструвати потужну атакувальну гру і здобули першу перемогу в чемпіонаті. 9:4 – рахунок більше ніж солідний і переконливий, «Рокитне-Стальнівці» піднімаються з дна турнірної таблиці, і є великі сподівання на те, що ця команда ще себе до кінця нинішнього сезону обов’язково проявить!

Поразки «Варатика» і «Фазенди» дали можливість наблизитися до третьої позиції чернівецьким «РАДЕНТу» і «Vel-Teamу». «РАДЕНТ» не без проблем переміг одного з «традиційних» аутсайдерів чемпіонату «ВНВ-груп» з рахунком 5:3, а «Vel-Team» розгромив «ДЮСШ №1» і, схоже, оговтався від провального старту в чемпіонаті, адже, нагадаємо, цій команді ми пророкували боротьбу за медальний залік ще перед стартом сезону…

Субота, 29 січня. ФОК «Олімпія»
ДЮСШ-1 – VEL-TEAM – 1:8
УРОЖАЙ – ФАЗЕНДА – 2:0
ДВ-ТРАНС – ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 3:2
РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – ВАРАТИК – 9:4
ВНВ-ГРУП – РАДЕНТ – 3:5
МОЛОДІЯ – САДГОРА-АМАТОР – 3:2
1. УРОЖАЙ – 18
2. ДВ-ТРАНС – 18
3. ВАРАТИК – 11
4. ФАЗЕНДА – 10
5. VEL-TEAM – 10
6. RADENT – 10
7. САДГОРА-АМАТОР – 9
8. МОЛОДІЯ – 7
9. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 5
10. РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – 3
11. ВНВ-GROUP – 3
12. ДЮСШ-1 – 0