“Урожай” – “Т.О.М. студіо”, “Чудей” – “Вікторія” – півфінальні пари Чемпіонату області з міні-футболу

Під час чвертьфіналів Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2018/19 численним глядачам нудьгувати не прийшлося. Цікаво, що програма чвертьфінальних поєдинків якби склалася з двох частин: перша тримала вболівальників у шаленій напрузі до останніх секунд, а в другій одна із команд виявилася значно сильнішою за іншу. Ані сніг, ані справжня зимова погода не завадили класній грі у виконанні кращої вісімки буковинського міні-футболу.

«Урожай» із «Волокою-2» так і не спромоглися забити бодай один гол із гри. Не в останню чергу це – заслуга кіперів команд, які «тягнули» все, що летіло у сторону воріт. Обидві команди мають доволі потужні склади й кожна із них заслуговувала на перемогу, але, нажаль, доля переможця вирішувалася лише в післяматчевих пенальті, а це майже завжди – лотерея… Цього разу вона була більш прихильною до діючого чемпіона області – «Урожая», який відзначився три рази проти двох разів у волочан. І «Урожай» став першим півфіналістом нинішнього сезону!

Справжню «карусель» закрутили «Т.О.М. студіо» і «Ваш майстер». Цікава гра між цими суперниками теж закінчилася нічиєю, щоправда, результативною – 3:3. І тут обидві команди були достойні виходу далі, але до півфіналу мала пройти лише одна з них. І нею став «Т.О.М. студіо», який по пенальті переміг 3:2 і продовжив боротьбу за головний зимовий обласний міні-футбольний трофей.

Дивно, але фактично без бою в цьому раунді змагань «вилетіла» чернівецька «Фазенда». Так, попередній матч із «Довбушем» залишив багато запитань по грі команди, але що «фазендейро» саме так програють «Чудею», не очікував, напевно, ніхто. Дивно, чудейці ледве-ледве «заскочили» на останню сходинку плей-оф чемпіонату, а тут вже одержали другу перемогу поспіль. Після «Прутської корони» вибуває від «Чудею» і «Фазенда». 2:6 – і «Чудей» у півфіналі чемпіонату!

Нарешті, «Вікторія-Везувій-Моцарелла» після важкої перемоги над «Волокою» зібралася і не дала жодного шансу «Весільному світу» на позитивний результат. Вже на першій хвилині «вікторіанці» відкрили рахунок, а після першого тайму гру взагалі можна було призупинити. І не скажеш, що «Весільний світ» не грав: хтозна, якби не воротар «Вікторії», як би все закінчилося насправді… Але кіпер тягнув усе підряд, виправляючи численні помилки захисту «ВВМ», а от у нападі команда відіграла на всі 100%! Підсумкові 10:2 – чітке цьому підтвердження.

Отже, маємо:

“Урожай” – ФК “Волока-2” – 0:0 (пен. – 3:2)

“Т.О.М. студіо” – “Ваш майстер” – 3:3 (пен. – 3:2)

“Чудей” – “Фазенда” – 6:2

“Вікторія-Везувій-Моцарелла” – “Весільний світ” – 10:2

У півфіналах Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2018/19 зустрінуться:

“Урожай” – “Т.О.М. студіо”

“Вікторія-Везувій-Моцарелла” – “Чудей”

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО