“Урожай” іде “на всіх парах” до другого чемпіонства поспіль

На відміну від цьогорічних бурхливо-перемінних чемпіонатів області з футболу серед аматорів і ветеранів, де відбувалися численні сенсації, зміни лідерів та злети-падіння окремих команд, у Чемпіонаті Чернівців іде все більш-менш передбачувано. Минулорічний чемпіон – «Урожай» із підміської Білої – впевнено лідирує і не дає нікому навіть мати сумніви у своїй перевазі.

Так, основний переслідувач «Урожаю» і його основний конкурент у боротьбі за чемпіонське звання – чернівецький «Дрім-Тім» – небагато відстав від лідера, особливо враховуючи його перенесений домашній матч із «Фазендою», але в особистій зустрічі, що відбулася в останньому, дев’ятому турі першого кола, «урожаївці» впевнено «розбили» конкурента із рахунком 5:1 і сьогодні справжньою чемпіонською ходою доказують усім невипадковість свого минулорічного успіху.

Внічию 1:1 в цьому ж турі розійшлися й претенденти на медалі чемпіонату – ГО «Самопоміч» і «Фазенда». Остання, як ми пам’ятаємо, минулого року стала володарем «бронзового» комплекту нагород, і дуже не проти й цього року закріпитися на п’єдесталі пошани чемпіонату міста.

Дещо сенсаційно завершила перше коло «Буковина-Ретро», основу якої складає колектив ветеранів буковинського футболу. «Ретрівці» несподівано програли в домашньому матчі аутсайдеру турніру – чернівецькому «БукФАМ-Бульвару» – із крупним рахунком 3:5 і втратили можливість піти на перерву у верхній частині чемпіонату.

Натомість самий «БукФАМ» завдяки цій перемозі трохи підтягнувся до найближчих команд і вже не здається безпорадним аутсайдером, адже тепер кожна перемога в цій частині турнірної таблиці може суттєво змінити ситуацію.

В «розбірці» ж «середняків» чемпіонату «Лужани» на своєму полі «розбили» з рахунком 3:0 «Мрію», завдяки чому вийшли на 5-е місце в таблиці, маючи однакову кількість очок із «Фазендою», але «фазендейро», як ми вже казали, мають гру в запасі.

Одже, ще раз про результати ІХ туру Чемпіонату Чернівців із футболу:

27.06. ФК «Фазенда» – ГО «Самопоміч» – 1:1, «Буковина-Ретро» – «БукФАМ-Бульвар» – 3:5, ФК «Лужани» – «Мрія» – 3:0, ФК «Урожай» – «Дрім-Тім» – 5:1

15 серпня мають відбутися матчі ¼ Кубку м. Чернівці, а за тиждень – 22-23 серпня – в Х турі Чемпіонату зустрінуться:

ФК «Урожай» – «Мрія», ФК «Лужани» – «БукФАМ-Бульвар», «Буковина-Ретро» – ГО «Самопоміч», ФК «Фазенда» – «Буковинська надія»

Наразі ж у турнірній таблиці Чемпіонату Чернівців-2017 така ситуація:

  1. ФК «Урожай» – 22 (8)
  2. Дрім-Тім» – 16 (7)
  3. ГО «Самопоміч» – 12 (8)
  4. ФК «Фазенда» – 9 (7)
  5. ФК «Лужани» – 9 (8)
  6. «Буковина-Ретро» – 8 (8)
  7. «Буковинська надія» – 7 (8)
  8. «Мрія» – 6 (8)
  9. «БукФАМ-Бульвар» – 5 (8)

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ