У благодійній акції, присвяченій річниці І-го матчу Національної збірної України з футболу, перемогли юнаки чернівецької “Спарти”

Ми вже повідомляли, що 29 квітня на чернівецькій «Хет-Трик Арені» відбулася футбольно-благодійна акція серед дитячих команд у віковій категорії 2009 р.н., присвячена 30-й річниці від Дня першого матчу Національної збірної України з футболу.

Організаторами акції виступила Асоціація футболу Чернівецької області на чолі з Василем ОРЛЕЦЬКИМ та Сергієм ЗАДОРОЖНЯКОМ та перший капітан Національної збірної України з футболу, а нині – тренер чернівецької ДЮСШ «Буковина» Юрій ШЕЛЕПНИЦЬКИЙ.

У змаганнях в рамках акції взяли участь 8 команд, в тому числі й гості Чернівців з Берегомета, Снятина та Києва. На першому етапі команди-учасниці було поділено на дві групи по чотири команди у групі, а далі, за схемою, переможці груп грали між собою за право здобути «золоті» медалі акції, а 2-га команда – з 2-гою командою іншої групи за третє місце.

Наводимо результати групових турнірів акції:

 

ГРУПА «А»

 

ЮНІОР – БУКОВИНА – 0:0

СПАРТА – АРСЕНАЛ – 1:0

СПАРТА – ЮНІОР – 4:0

АРСЕНАЛ – БУКОВИНА – 4:3

БУКОВИНА – СПАРТА – 1:2

ЮНІОР – АРСЕНАЛ – 0:2

 

  1. «СПАРТА» ЧЕРНІВЦІ – 9
  2. «АРСЕНАЛ» КИЇВ – 6
  3. «БУКОВИНА» ЧЕРНІВЦІ – 1
  4. «ЮНІОР» БЕРЕГОМЕТ – 1

 

ГРУПА «Б»

 

СНЯТИН – ФАЗЕНДА – 1:0

ЧЕРНІВЦІ – КАПІТАН – 2:4

ЧЕРНІВЦІ – СНЯТИН – 0:1

КАПІТАН – ФАЗЕНДА – 5:0

ФАЗЕНДА – ЧЕРНІВЦІ – 1:0

СНЯТИН – КАПІТАН – 0:3

 

  1. «КАПІТАН» ЧЕРНІВЦІ – 9
  2. ДЮСШ М. СНЯТИН – 6
  3. «ФАЗЕНДА» ЧЕРНІВЦІ – 3
  4. ФСК «ЧЕРНІВЦІ – 0

 

З чотирьох стикових матчів лише один завершився в основний час. Це в боротьбі за 5-6 місця в чернівецькому «дербі» «Фазенда» мінімально обіграла «Буковину» з рахунком 2:1. Три інших протистояння виявляли переможців у серії післяматчевих пенальті:

 

За 7-8 місця – ЮНІОР – ЧЕРНІВЦІ – 0:0 (2:4)

За 5-6 місця – ФАЗЕНДА – БУКОВИНА – 2:1

За 3-4 місця – АРСЕНАЛ – ДЮСШ М. СНЯТИН – 1:1 (5:6)

За 1-2 місця – СПАРТА – КАПІТАН – 1:1 (4:3)

 

Таким чином, переможцем цієї футбольно-благодійної акції стала чернівецька «Спарта», яка у фінальному матчі перемогла команду самого легендарного першого капітана Національної збірної України з футболу Юрія ШЕЛЕПНИЦЬКОГО.

Зауважимо, що всіх дітей-учасників акції було нагороджено пам’ятними призами, а від благодійників Румунії та Німеччини дітлахи отримали солодкі подарунки та сувенірну продукцію з символікою гранда європейського футболу мюнхенської «Баварії».

Також під час акції відбувся збір коштів на підтримку Збройних Сил України і вже невдовзі ми повідомимо вам про результати цього збору.