У “Буковинській зимі-2021” без втрат ідуть поки що лише “Волока” і “Дрім-Тім”

Якщо зимові змагання з міні-футболу і футзалу серед аматорів на Буковині добігають свого кінця і команди вже думають про сезон Великого футболу-2021, то турнір з міні-футболу серед ветеранів «Буковинська зима-2021» – у самому розпалі. Минулої п’ятниці учасники відіграли матчі чергового, четвертого туру, проте грали не всі: вікова категорія «50+» тур пропускала, а от ветерани вікової категорії «40+» були, як то кажуть, у справі.

Якщо за підсумками попереднього, третього туру змагань турнірну таблицю «Буковинської зими-2021» очолювало три команди («Волока», «Дрім-Тім» і «Буковина-Ретро») з 9-ма очками, то після цього туру в лідерах залишилося тільки дві з них.

«Волока» впевнено обіграла чернівецьку «Спарту» з рахунком 7:2, а чернівецький «Дрім-Тім» також без особливих проблем переміг «Кам’янку» 5:2, і вже цього тижня, у п’ятницю, 12 березня, лідери зійдуться між собою в рамках 5-го туру, а наразі вони мають у своєму активі по 12 очок.

Оступилася «Буковина-Ретро», яка не змогла перемогти амбітну «Червону руту» з Чернівців. Результат поєдинку – нічия 1:1. Також внічию (3:3) зіграли між собою «Садгора» і коровійська «Іва», але цей поєдинок ніякого особливого значення для турнірного становища не мав.

 

Кам’янка – Дрім-Тім – 2:5

Спарта – Волока – 2:7

Садгора – Іва Коровія – 3:3

Червона рута – Буковина-Ретро – 1:1

 

  1. Волока – 12
  2. Дрім-Тім – 12
  3. Буковина-Ретро – 10
  4. Червона рута – 4
  5. Іва Коровія – 4
  6. Спарта – 3
  7. Садгора – 1
  8. Кам’янка – 0

 

В рамках п’ятого туру «Буковинської зими-2021» зустрінуться:

 

«50+»

Дрім-Тім – Освіта

Глибока – Фазенда

 

«40+»

Дрім-Тім – Волока

Червона рута – Спарта

Кам’янка – Садгора

Буковина-Ретро – Іва Коровія