У ветеранському чемпіонаті області в лідери виходить “Червона рута”

Розігруються потихеньку в нинішньому сезоні ветерани буковинського футболу. Минулої п’ятниці було зіграно матчі ІІ-го туру Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+», які частково можна протиставити результатам стартового туру.

Тиждень тому «Садгора» нещадно розгромила у себе вдома гостей з Путили, а от у другому турі садгірці самі з розгромним рахунком поступилися на виїзді в Коровії проти місцевої «Іви» 1:7. В той же ж час «Іва» після стартового програшу від «Буковини-Ретро» відновилася і знову бачиться претендентом як мінімум за комплект  нагород сезону.

Другу поспіль гру на виїзді проводить чернівецька «Спарта-Дрім-Тім», яка теж частково реабілітувалася перед своїми вболівальниками після стартової нічиї з «Берегометом». «Спартанці» всуху перемогли в Путилі місцеву команду з рахунком 0:3 і тепер з гарним настроєм готуються до наступного туру чемпіонату.

Доволі несподівано лідером сезону за підсумками двох перших турів стає чернівецька «Червона рута». Напевно, це відбулося вперше за історію існування цієї команди. «Рутівці» у звітному турі подолали супротив «Берегомета» у виїзному матчі 1:2 і, враховуючи те, що поєдинок за участю «Буковини-Ретро» перенесено, як мінімум на тиждень очолили турнірну таблицю чемпіонату.

«Іва» Коровія – «Садгора» – 7:1

«Путила» – «Спарта-Дрім-Тім» – 0:3

«Берегомет» – «Червона рута» – 1:2

Матч «Вижниця» – «Буковина-Ретро» перенесено

 

  1. “Червона рута” Чернівці – 6 (2)
  2. “Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – 4 (2)
  3. “Буковина-Ретро” – 3 (1)
  4. “Іва” Коровія – 3 (2)
  5. “Садгора” – 3 (2)
  6. “Берегомет” – 1 (2)
  7. “Вижниця” – 0 (1)
  8. “Путила” – 0 (2)

В наступному, ІІІ-му турі Чемпіонату області серед ветеранів-2021 зустрінуться:

 

“Червона рута” – “Садгора”

“Вижниця” – “Берегомет”

“Путила” – “Іва” Коровія

“Спарта-Дрім-Тім” – “Буковина-Ретро”