У грудні-2020 відбулося традиційне підведення підсумків сезону Комітету арбітрів АФЧО

Наприкінці 2020-го року, під час різдвяних свят у грудні відбулося традиційне підведення підсумків сезону Комітету арбітрів Асоціації футболу Чернівецької області. Сезону неоднозначного, нелегкого, можна сказати в певному сенсі – екстремального, адже сезон великого футболу через карантинні обмеження і всесвітню пандемію Covid-19 стартував значно пізніше, а також і мав завершитися скоріше за звичні терміни.

Відповідно, у стислі терміни потрібно було провести велику кількість матчів і суддівський корпус Буковини працював тому у складних фізичних і психологічних умовах. До честі КА АФЧО, футбольний арбітраж області відпрацював на найвищому рівні: всі арбітри подолали велике навантаження і якісно обслужили всі змагання, що були проведені під егідою обласної Асоціації футболу.

Традиційно початок підведення підсумків відбувся турніром з футзалу серед суддівських команд Буковини, який цього разу був присвячений пам’яті видатного футбольного арбітра Чернівецької області Петра Кобічіка. Змагання відбулися у чернівецькому ФОК «Олімпія», де до турніру доєдналися колеги з Івано-Франківського КА обласної асоціації футболу.

Пізніше, під час основної, офіційної церемонії підведення підсумків відбулося нагородження кращих футбольних арбітрів сезону в різних номінаціях, асистентів арбітрів, спостерігачів арбітражу і представників спеціалізованих спортивних засобів масової інформації.

Участь у церемонії нагородження взяли очільники обласного футболу: голова АФЧО Василь Орлецький, заступник голови АФЧО Сергій Задорожняк, виконавчий директор АФЧО Олександр Плахов і очільник Комітету арбітрів АФЧО Юрій Мосейчук.

Також кращих арбітрів сезону визначили й представники спортивних ЗМІ. Щорічне традиційне опитування серед користувачів провів спортивний портал «Чернівціспорт», а прес-служба АФЧО вперше визначила кращих за власною версією та аналогічним опитуванням, проведеним за допомогою офіційної сторінки прес-служби АФЧО у соціальній мережі Facebook.