У зоні “С” ЧО з міні-футболу лідери підгруп гарантували собі вихід у плей-оф

Матчі 5-го туру відбулися у зоні «С» Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22. Цього разу, а точніше – в неділю, 9 січня, тур проходив на штучному майданчику в Шипинцях, і приніс він дуетам лідерів в обидвох підгрупах чергові впевнені перемоги і суттєве підтвердження їх лідерських амбіцій.

Підгрупа «А». «Брусниця» і борівецько-киселівська «Дружба» далеко відриваються від усіх інших переслідувачів: «Брусниця» у звітному турі перемогла з рахунком 4:1 «Веренчанку», а «Дружба» з чудовим настроєм розгромила «Мамаївці» 8:2.

А от ще за дві чвертьфінальні позиції передбачається доволі вперта і напружена боротьба між п’ятьма командами, хоча навіть «Мамаївці», що йдуть поки що на останньому місці у підгрупі, остаточних шансів на вихід у плей-оф ще не втратили. Через очкові втрати тих суперників, що попереду. Тому тут ще відбуватиметься протягом тих двох турів групового етапу, що залишилися, багато цікавого.

У підгрупі «Б» обставини складаються трохи інакше. «Вікнянське ОТГ» і «Шипинці» забили по 26 м’ячів за п’ять турів, хоча шипинчани й мають на три очки менше і посідають наразі друге місце у турнірній таблиці підгрупи. Чергові перемоги цих команд над дубівецьким «Greentechом» і «Білою» відповідно вже точно гарантують цим командам вихід у плей-оф.

На ще дві «прохідні» позиції з цієї підгрупи претендує квартет «Лашківка», луганський «Ваш майстер», «Greentech» і «Неполоківці». З нього в останньому турі не зміг здобути очок лише колектив із Дубівців, але вся основна боротьба між цими суперниками ще попереду…

Зона «С». Пропонуємо вам результати чергового, 5-го туру:
ПІДГРУПА 2
Біла – Шипинці – 1:7
Ваш майстер – Лашківка – 3:3
Greentech – Вікнянська ОТГ – 2:4
Неполоківці – Кадубівці – 5:0
1. Вікнянська ОТГ – 15
2. Шипинці – 12
3. Лашківка – 8
4. Greentech – 7
5. Ваш майстер – 7
6. Неполоківці – 4
7. Біла – 3
8. Кадубівці – 1
ПІДГРУПА 1
Веренчанка – Брусниця – 1:4
Оршівці – Драчинці – 4:3
Дружба – Мамаївці – 8:2
Берегомет – Ідея – 6:1
1. Брусниця – 15 (5)
2. Дружба Борівці-Киселів – 15 (5)
3. Берегомет – 7 (5)
4. Оршівці – 6 (4)
5. Веренчанка – 5 (5)
6. Драчинці – 4 (5)
7. Ідея Іванківці – 3 (5)
8. Мамаївці – 0 (4)