У Зоні “В” Чемпіонату Області з міні-футболу залишилося зіграти останній тур

В суботу, 29 січня, в зоні “В” Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 сталося те, на що вже давно очікували численні шанувальники ФК “Бояни-Припруття” і що вже давно було зрозумілим багатьом любителям зимового футболу на Буковині: “Бояни-Припруття” впевнено, за два тури до кінця чемпіонату зони “В”, стали переможцями зони! Грою, результатами і своїм бажанням ця команда на це однозначно заслужила, і тепер готуватиметься до виступів в ЕЛІТ-раунді.

До речі, “Бояни-Припруття” здобуває звання чемпіона зони (колишнього Новоселицького району) з міні-футболу вже вдруге поспіль і така стабільність чимось схожа на домінування “Іванківців” в обласному міні-футболі загалом. Єдине, чого хотілося б – це того, щоби команда змогла проявити себе в ЕЛІТ-раунді, адже в сезоні-2020/21 боянівцям не вдалося вийти з групового етапу елітної серії.

І вже в якості чемпіона зони “В” новоспечені герої чемпіонату програли свій перший матч у сезоні. Це сталося у 16-му турі, в неділю. Переможцем чемпіонів стала “Драниця”, яка завдяки цій перемозі утримала за собою четверте місце в турнірній таблиці. Ця команда теж заслуговує уваги, проте минулого тижня, коли “Драниця” втратила після двох нічиїх поспіль чотири очки, її позиції перед фінішем чемпіонату зони виглядають не такими вже і впевненими…

Ще менш впевнено наразі виглядає “Зелений Гай-2”, який йде одразу за “Драницею” на п’ятому місці. Також після двох нічиїх поспіль ця команда ледве подолала одного з аутсайдерів чемпіонату – юнаків СФК “Магала”, але от за “Зеленим Гаєм-2” іде “Селище”, що відстає на 5 очок, і тому 5-та позиція для зеленогаївців – це вже мінімум того, чого вони досягли в нинішньому сезоні.

“Рукшин-2” і СФК “Магала” дружньо здобули минулого уїк-енду по дві чергові перемоги, причому однаковим шляхом: ці команди мали по одній неявці суперників і по одній великій, впевненій перемозі, що й допомогло їм утримувати за собою другу і третю позицію в турнірній таблиці відповідно. Але от хто стане за підсумками 17-ти турів срібним і бронзовим призером зональної першості – “Рукшин-2”, “Магала” чи “Драниця” – про це ми з вами дізнаємося тільки після того, як буде зіграно останній тур чемпіонату в зоні “В”.

 

15 тур – 29.01.2022:
СФК “Магала” – ФК “Рідківці” – +:-
ФК “Рідківці-2” – ФК “Колінківці-2” – 1:0
ФК “Стальнівці” – ФК “Бояни-Припруття” – -:+
ФК “Селище” – ФК “Зелений Гай-2” – 1:1
ФК “Драниця” – ФК “Новоселиця-2017” – 8:0
СФК “Магала” (юнаки) – ФК “Зелений Гай” – +:-
ФК “Бояни” – ФК “Динівці” – 1:12
ФК “Рукшин-2” – ФК “Колінківці-Топорівці” – 7:3
ФК “Маршинці” – ФК “Чорнівка-ПСЖ” – 2:2

16 тур – 30.01.2022:
ФК “Колінківці-2” – ФК “Колінківці-Топорівці” – -:+
ФК “Новоселиця-2017” – ФК “Селище” – 2:8
ФК “Рідківці-2” – СФК “Магала” – 0:6
ФК “Чорнівка-ПСЖ” – ФК “Бояни” – 2:0
ФК “Рідківці” – ФК “Маршинці” – 1:2
ФК “Динівці” – ФК “Стальнівці” – 3:4
ФК “Зелений Гай” – ФК “Рукшин-2” – -:+
ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Драниця” – 1:2
ФК “Зелений Гай-2” – СФК “Магала” (юнаки) – 5:4

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З МІНІ-ФУТБОЛУ. ЗОНА “В” (ПІСЛЯ 16 ТУРУ)