У Зоні “С” обласного Чемпіонату з міні-футболу перемагають “Іванківці”

Вчора, в неділю, 31 лютого, визначився останній переможець зональних змагань Чемпіонату Чернівецької області сезону-2020/21 з міні-футболу. В зоні «С», яка охоплювала здебільшого чернівецькі команди і команди з ближніх до міста сіл, впевнено, зі смаком і багато в чому передбачувано перемагають «Іванківці».

Напередодні переможець зони «С» був сильнішим за «ТОМ-студіо» (4:1), а суперником «Іванківців» у фіналі цього разу став «Чернівецький рятувальник», який вибив потужний за складом «НДЕКЦ МВС» у серії післяматчевих пенальті після нічиї в основний час.

Ці команди вже зустрічалися в нинішньому сезоні в рамках групового етапу (І група зони «С») і тоді фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию. Тепер же ж усе мало бути інакше, адже обидві команди ретельно готувалися до звітного поєдинку.

Боротьба у фінальному матчі між суперниками була не на жарт, хоча «Іванківці» з самого початку зробили потужну заявку на перемогу. Вже після першого тайму чемпіон повів у рахунку, а наприкінці матчу ще двічи «розписався» голами у воротах опонента. Рахунок 3:0 на користь «Іванківців» свідчить про те, що команда зробила серйозну роботу над помилками і протягом сезону вдосконалила свою гру.

А перед цим у матчі за ІІІ-тє місце «ТОМ-студіо» у напруженому протистоянні у другому таймі вирвав перемогу в «НДЕКЦ МВС» з рахунком 4:2 (на груповому етапі команди розійшлися «миром» 1:1). Обидві команди минулої неділі були достойні звитяги, проте переміг той, який був більш рішуче налаштований на даний поєдинок…

 

31 СІЧНЯ

Матч за ІІІ місце

«ТОМ-студіо» Чернівці – «НДЕКЦ МВС» – 4:2

 

Фінал

ФК «Іванківці» – «Чернівецький рятувальник» – 3:0